باشگاه خبرنگاران/ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان از هفته اول لیگ نوزدهم در ایران حضور خواهد داشت.
مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با وجود دوری از ایران، این روز‌ها مشغول بررسی برنامه‌های آماده سازی تیم ملی برای حضوری قدرتمندانه در مرحله دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و عملکرد تمام بازیکنانی که شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی در این بازی‌ها را دارند در باشگاه هایشان زیرنظر می‌گیرد.
البته ویلموتس برنامه‌های ویژه‌ای هم برای تحت نظر گرفتن رقابت‌های نوزدهمین دوره لیگ برتر دارد. هرچند تاکنون زمان قرعه کشی و شروع این رقابت‌ها مشخص نشده است و مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بار‌ها اعلام کرده اند تا زمان مجهز نشدن ورزشگاه‌ها به الزام‌های مورد تاکید، مجوز برگزاری لیگ صادر نمی‌شود، اما نکته قطعی این است که سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از آغاز این مسابقات به ایران باز می‌گردد و با حضور در ورزشگاه‌ها عملکرد ملی پوشان را تماشا خواهد کرد.
تیم ملی فوتبال ایران نخستین بازی خود در مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را ۱۹ شهریور در خانه هنگ کنگ انجام می‌دهد، اما در صورت فراهم شدن شرایط شاگردان مارک ویلموتس پیش از برگزاری این بازی اردویی یک هفته‌ای را در کمپ اسپایر قطر برگزار کرده و در دیداری دوستانه پشت در‌های بسته به مصاف تیم میزبان جام جهانی و قهرمان جام ملت‌های آسیا می‌روند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید