خبر ورزشی/ پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: از ایران شکایت‌های زیادی به فیفا می‌رود آن‌ها با ذهنیت قبلی پرونده‌ها را بررسی می‌کنند و همواره ما را محکوم می‌کنند.
مجید نامجومطلق به استقلال هشدار می دهد که حتماً برای جانشینی مهدی رحمتی در پست دروازه‌بانی به فکر جذب یک گلر در حد اسم تیم بزرگ استقلال باشد.
* مشکل پروپییچ هم حل شد. نگرانی از این بابت داشتید؟
این به ضعف مدیران ما برمی‌گردد که کار به چنین جایی می‌رسد. اینکه شرایطی را به‌وجود می‌آورند تا متأسفانه به خاطر عدم مدیریت صحیح شاهد بروز چنین خسارتی برای باشگاه باشیم.
* چند برابر شدن مبلغ پرداختی؟
بله! یک قرارداد ۳۰ هزار دلاری با ۴۰۰ هزار دلار افزایش به طرح شکایت علیه استقلال تبدیل می‌شود. کاری که می‌شد ۳، ۴ سال قبل با راحت‌ترین کار حل و فصل شود امروز به دغدغه شب و روز هواداران و پیشکسوتان تبدیل می‌شود. این یعنی مدیران ما حرفه‌ای عمل نمی‌کنند و برای همین گاهی شاهد بروز چنین اتفاقاتی هستیم.
* همیشه هم ما بازنده‌ایم!
بله! برای اینکه از ایران شکایت‌های زیادی به فیفا می‌رود آن‌ها با ذهنیت قبلی پرونده‌ها را بررسی می‌کنند و همواره ما را محکوم می‌کنند. بازیکنان و مربیان راه دستیابی به پولشان را بلد شده‌اند و در این میان باشگاه‌ها، مردم و بازیکنان تحت تأثیر استرس این مسائل قرار می‌گیرند. در نهایت هم بازیکنان یا مربیانی شاکی به چند برابر پولی که طلب داشتند می‌رسند. وقتی هم که پول چند برابری را پرداخت می‌کنیم این کار را یک برد بزرگ و موفقیتی چشمگیر محسوب می‌کنیم.
* ولی روز گذشته خیلی از استقلالی‌ها خوشحال بودند؟
طبیعی است. همه نگران بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و کسر امتیاز از استقلال بودند. ولی حرف این است چرا باید از ابتدا رفتار حرفه‌ای وجود نداشته باشد تا کار به اینجا برسد؟ باز هم خدا را شکر. امیدوارم دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم.
* وضعیت تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟
امیدوارم با وجود مربی ایتالیایی که به تیم آمده و بدنسازی اش را هم به موقع استارت زده تیم ورود خوبی به لیگ برتر داشته باشد. گرچه تیم استقلال در یک اتفاق نادر که ما در کمتر تیمی شاهدش هستیم ۱۸ بازیکن خود را از دست داده که این اصلاً خوب نیست. با این همه باید آرزو کرد نفرات جدید بتوانند گلیم استقلال را از آب بیرون بکشند.
* استقلال باز هم بازیکن نیاز دارد؟
البته! مهم‌ترین پست در هر تیمی دروازه‌بانی است که امروز می‌بینیم استقلال فقط یک دروازه‌بان مورد اعتماد در این پست دارد. نبود رقیب جدی برای حسینی باعث افت او می‌شود. در سایه رقابت دو دروازه‌بان همسطح یا با فاصله کم زوجی ایجاد می‌شود که فصل قبل در همین استقلال داشتیم. رحمتی و حسینی این‌قدر با هم رقابت داشتند که کمترین گل خورده برای این تیم ثبت شد.
* مهدی نوراللهی می‌تواند جای خالی یک دروازه‌بان مطمئن را پر کند؟
من تاکنون بازی این دروازه‌بان جوان را ندیده‌ام ولی استقلال یک دروازه‌بان بزرگ می‌خواهد. کسی که اگر در بازی اول حسینی اخراج شد یا به هر دلیل نتوانست بازی کند بتواند از پس کار بربیاید.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید