ورزش 3/ کولاکوویچ قصد ندارد تغییر چندانی در ترکیب تیمش برای انتخابی المپیک به وجود بیاورد.
تیم ملی والیبال ایران در شرایطی تمرینات خود را از یک مردادماه برای حضور در انتخابی المپیک آغاز می کند که گویا ایگور کولاکوویچ قصد تغییر در ترکیب تیمش را ندارد.
طبق اعلام سرپرست تیم ملی به خبرنگار "ورزش سه" کولاکوویچ فعلا نام بازیکن جدیدی را برای فراخواندن به اردوی تیم ملی اعلام نکرده است. البته خوش‌خبر در این باره گفت: «امروز با کولاکوویچ صحبت می کنم تا اگر نیاز است بازیکن جدیدی را دعوت کنیم، این کار را انجام دهیم.»
باید دید سرمربی تیم ملی قصد دارد به نفرات جدیدی برای انتخابی المپیک اعتماد کند یا با همان ۱۴ نفر قبلی کار خود را استارت می زند و به پایان می رساند.
البته در این میان ۲ بازیکن تیم ملی یعنی پوریا یلی و محمدرضا حضرت پور فعلا با تیم جوانان در مسابقات جهانی به سر می برند و قطعا در یک هفته ابتدایی اردوی تیم ملی بزرگسالان حضور نخواهند داشت.
از سوی دیگر همانطور که از قبل اعلام شده بود شهرام محمودی با گذراندن دوران مصدومیت از اردوی جدید به سایر بازیکنان اضافه می شود. این پشت خط زن باتجربه به احتمال فراوان یکی از بازیکنان اعزامی به انتخابی المپیک خواهد بود. شاید این تنها تغییر کولاکوویچ نسبت به لیگ ملت‌ها باشد.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar