مهر/ سرمربی تیم فوتبال جوانان استقلال می‌گوید دربی در هر رده‌ای جذاب است و پیروزی در این بازی همیشه و در همه حال لذت خاص خودش را دارد.
هادی شکوری سرمربی تیم جوانان استقلال در اولین گام موفق شد در دربی به پیروزی برسد.
وی در این خصوص اظهار داشت: پیروزی ما برای بازیکنان از نظر معنوی ارزشی زیادی داشت. زمان کمی داشتیم و بیشتر تلاش کردیم روحی و روانی با تیم کار کنیم و بیشتر آموزش های ما ذهنی بود.
سرمربی تیم جوانان استقلال افزود: بازیکنان ما باهوش و با غیرت هستند و توانستند ۳۰-۴۰ درصد خواسته های ما را انجام دهند اما مزد تلاش خود را گرفتند.
شکوری خاطرنشان ساخت: بعد از ۱۰ نفره شدن روی ما فشار آمد اما بازیکنان با غیرت بازی کردند و به آنها گفتم هر کدام باید به اندازه دو نفر در زمین تلاش کنیم.
سرمربی تیم جوانان استقلال در خصوص شروع کار مربی گری با برد دربی بیان کرد: دربی همیشه در همه رده ها مهم است و خوشحالم گام اول را در مربی گری با برد در دربی شروع کردم و این موضوع برای من به یادگار خواهد ماند.
وی افزود: تازه ۱۰ روز است آمدم و طبیعی است که شرایط تیم با ایده آل های من فاصله داشته باشد. زمان داریم و باید با گذشت زمان تاکتیک مد نظر خود را پیاده کنیم. از کادر قبلی تشکر می کنم که تیم را جمع کردند و ما تلاش می کنیم با تمرین مشکلات را حل کنیم. هفته قبل یازده بازیکن داشتیم و یک بر صفر شکست خوردیم و من حضور نداشتم. از این هفته لیگ برای ما شروع شد و تیم ما پتانسیل صعود به رده های بالای جدول دارد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید