آخرین خبر/ ملی پوش سابق فوتبال ایران امروز با حضور در مرکز ملی فوتبال علاوه بر دیداری کوتاه با ملی پوشان نوجوان، از امکانات و تجهیزات مرکز ملی بازدید کرد.
خداداد عزیزی که اخیرا برنامه ستاره ساز را به همراه سه فوتبالی مطرح دیگر روی آنتن داشت امروز در مرکز ملی فوتبال ایران حضور یافت و برای دقایقی بر سر تمرین تیم جوانان ایران حاضر شد و در این میان خوش و بش گرمی با همبازیان سابق خود در کادر فنی تیم نوجوانان داشت.
خداداد عزیزی پس از حضور در تمرین تیم ملی فوتبال نوجوانان از امکانات و تجهیزات مرکز ملی فوتبال که شامل زمین های چمن طبیعی و زمین چمن مصنوعی، ساختمان در دست احداث فوتسال، مرکز پک، ایفمارک و موزه مرکز ملی فوتبال بازدید کرد و در نهایت با محصص و مربیان تیم های پایه نیز به گفتگو پرداخت.
غزال تیزپای فوتبال ایران در مرکز ملی فوتبال، در کنار محمدرضا ساکت ، قدم می زد و اگر بگوییم سرپرست تیم ملی حکم راه بلد را برای خداداد داشت پر بیراه نگفته ایم و در سوی دیگر نیز چهره مصمم ساکت نشان می دهد وی با تمام توان و بدون هیچ کم فروشی به دنبال تشریح متربه متر فضای داخل برای ملی پوش سابق فوتبال ایران است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی