تسنیم/ سرمربی تیم لیورپول پس از بازی دوستانه مقابل سویا، اعتراف کرد بازیکن جوان تیمش با خوش‌شانسی از تکل خشن بازیکن حریف جان سالم به در برده است.
شکست ۲ بر یک بامداد امروز (دوشنبه) تیم فوتبال لیورپول مقابل سویا در اردوی تابستانی دو تیم در شهر هیوستون آمریکا تحت الشعاع یک حادثه ترسناک در دقایق پایانی مسابقه قرار گرفت؛ وقتی که ژوریس گنانیون مدافع سویا با تکلی خشن یاسر لاروسی، بازیکن ۱۸ ساله لیورپول را نقش بر زمین کرد و به سبب این حرکتش مستقیماً کارت قرمز گرفت. آسیب ناشی از این تکل، لاروسی را مجبور کرد سوار بر برانکارد زمین بازی را ترک کند و برای مدتی تحت مداوای پزشکان قرار داشته باشد.
لاروسی یکی از بهترین بازیکنان لیورپول در اردوی پیش فصل این تیم بوده و توانسته جای خالی اندی رابرتسون را پر کند. خوشبختانه تکل خشن بازیکن سویا مصدومیتی جدید برای نوجوان لیورپولی‌ها به همراه نداشته و طبق اعلام یورگن کلوپ او می‌تواند به زودی به میادین برگردد.
سرمربی لیورپول پس از بازی درباره وضعیت لاروسی گفت: به نظر می‌رسد که لاروسی در این صحنه خوش‌شانس بوده است، البته همیشه در مورد چنین مصدومیت‌هایی ما باید صبر کنیم تا ببینیم نتیجه معاینات چه می‌شود. بازیکن حریف با تمام قدرت لاروسی را زد و در آن لحظه اگر او قسمتی دیگر از پای بازیکن ما را هدف گرفته بود، کارش تمام بود. من از وضعیت لاروسی اطلاع دقیق ندارم، اما به نظرم او با خوش‌شانسی از مصدومیتی جدی گریخته است. من فقط با پزشک تیم صحبت کردم و او چنین حرفی به من زد. با این حال ما باید صبر کنیم و ببینیم چه می‌شود.
بازی دوستانه اعصاب کلوپ را به‌هم ریخت
سرمربی لیورپول افزود: یاسر نتوانست به بازی‌اش ادامه دهد پس این اولین نشانه از خوب نبودن اوضاع است، اما در رختکن او گفت که حالش خوب است. در مورد هری ویلسون هم وضعیت همین گونه است. هری از ناحیه فک یک ضربه خورده و انگشت بازیکن حریف هم در چشمش رفته بود. وضعیتش خیلی جالب نبود و به همین دلیل نتوانست به بازی ادامه دهد، اما او هم باید به زودی روبه‌راه شود.
کلوپ اگرچه از بازی خطرناک بازیکن حریف عصبانی بود، اما از اظهارنظر درباره آن خودداری کرد و افزود: هنوز خیلی زود است که بخواهیم با حرف‌های‌مان و بیان طرز تفکری که درباره شرایط داریم، تیتر بسازیم.
در همین حال گنانیون، بازیکن سویا پس از بازی با انتشار یک پیام در صفحه شخصی‌اش در توئیتر بابت حرکت خشنی که انجام داد از لاروسی عذرخواهی و برای او آرزوی سلامتی کرد.
حتی خولن لوپتگی، سرمربی جدید سویا هم پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، با کلوپ صحبتی داشت تا وضعیت لاروسی را جویا شود. او با ابراز تأسف بابت این اتفاق مراتب ناراحتی و پشیمانی بازیکن فرانسوی‌اش را به اطلاع سرمربی آلمانی لیورپول رساند.
لوپتگی در پایان بازی گفت: من نگران وضعیت بازیکن حریف بودم و به همین دلیل از یورگن سؤال پرسیدم و او گفت که حالش خوب است. گنانیون هم خیلی نگران بود. او می‌داند که تکل بدی زده است. مهم، اما این است که حال لاروسی الان خوب است.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar