مهر/ پیشکسوت کشتی ایران گفت: علیرضا دبیر یکی از قهرمانان شناسنامه دار ورزش کشور است و امیدوارم با حضور وی کشتی موفق باشد.
عباس جدیدی دارنده مدال نقره المپیک و قهرمان کشتی آزاد جهان در مراسم معارفه علیرضا دبیر گفت: انتخاب دبیر و این موفقیت را به جامعه ورزش و جامعه پر افتخار کشتی تبریک می گویم و امیدوارم که او که یکی از قهرمانان شناسنامه دار ورزش کشتی ما است، در کارش موفق و پیروز باشد.
وی ادامه داد: جا دارد از امید صحبت کنیم، چرا که امید اولین عامل پیروزی در تمام موضوعات است و تمام قهرمانان و پهلوانان واقعی شهدای ما هستند. دوستان اگر خاطرتان باشد در زمان جنگ همه با هم بودند و آن چیزی که باعث شد ملت ما سربلند بیرون بیایند اتحاد، همدلی و وحدت بود. همه از مملکتمان دفاع کردیم و افتخار و پیروزی را برای مملکتمان به ارمغان آوردیم. الگوی ما باید شهدا باشند و طرز تفکرمان نیز باید مانند آن زمان باشد.
جدیدی تصریح کرد: در ورزش، مخصوصاً کشتی هم با توجه به مشکلاتی که دارد باید همدلی باشد و آن چیزی که ما را در کشتی موفق خواهد کرد، وحدت، یکدلی و یکصدایی است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم شاهد پیروزی‌های بیشتر کشتی در مسابقات المپیک و جهانی باشیم. برای فدراسیون پر افتخار کشتی ایران که ریاست و مدیریت آن به دست علیرضا دبیر که یکی از قهرمانان خوب و فعال و یکی از مدیران واقعاً زحمتکش هستند آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar