ورزش 3/ ایوان راکیتیچ از اینکه تیم های مختلفی خواهان او هستنند احساس غرور می کند با این حال هدف او ماندن در بارسلونا است.
ایوان راکیتیچ در چند سال اخیر همواره کانون شایعات مختلف در بازار نقل و انتقالات بوده است. ستاره کروات 31 ساله، فصل گذشته تا آستانه پیوستن به پی اس جی پیش رفت ولی در نهایت متقاعد شد در بارسا بماند. امسال هم گفته می شود اینتر، یونایتد و پی اس جی خواهان او هستند.
راکیتیچ که در نشست خبری بازی دوستانه مقابل چلسی شرکت کرده بود، در واکنش به شایعات جدایی اش گفت:« دیگر به این شرایط عادت کرده ام. از وقتی به بارسلونا پیوسته ام، این شایعات در مورد من منتشر می شود. سال گذشته هم قضیه همین بود ولی با مربی و باشگاه حرف زدم و در نهایت ماندنی شدم. حالا هم هدفی جز ماندن در بارسا ندارم. چند سال دیگر قرارداد دارم و تمرکزم روی بارسلونا است.»
راکیتیچ ادامه داد:« البته مایه غرور و افتخار است که باشگاه های مختلفی خواهان من هستند ولی گفتم که می خواهم در بارسا بمانم. علاقه باشگاه های دیگر نشان دهنده این است که کارم را خوب انجام داده ام و هنوز در اوج هستم.
در حال حاضر به چیزی جز درخشیدن برای بارسا و فتح جام های بیشتر فکر نمی کنم. گروهی قدرتمند در اختیار داریم که رویاهای زیادی در سر دارد. با بارتومئو(رئیس باشگاه) نیز اخیرا صحبت کرده ام. در مورد مسائل مختلف حرف زدیم ولی باشگاه فعلا برنامه های دیگری در اولویت دارد و تمدید قرارداد من فعلا در دستور کار نیست.»
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar