فارس/ بازیکن سابق تیم بانوان یوونتوس به شدت از سیاست های این باشگاه ایتالیایی شکایت کرد و این باشگاه را به زندان تشبیه کرد.
پترونلا اکروس، مدافع سوئدی سابق تیم بانوان یوونتوس درجدیدترین مصاحبه اش علیه باشگاه ایتالیایی موضع گرفت و باشگاه یوونتوس را به زندان تشبیه کرد و درباره فوق ستاره پرتغالی یوونتوس نیز اظهاراتی را انجام داد.
پترونلا اکروس در مصاحبه با سایت « Expressen» سوئد گفت: من تلاش کردم به موضوعات به صورت وسیع تر نگاه کنم و به عنوان یک بازیکن و انسان وضعیتم را بهتر کنم. در ایتالیا با بانوان فوتبالیست خارجی رفتاری مشابه ایتالیایی ها نمی شود. می دانم باشگاهداری آنها متفاوت است ولی برخی از چیزها خوب نیست.
وی افزود: ما از قضیه تعرض رونالدو به یک دختر ممنوع المصاحبه شدیم. ما باید ساکت می ماندیم و نمی توانستیم اظهارنظری در این باره کنیم. من خودم را زندانی می دانستم چون حق اظهار نظر نداشتم. واقعا در یک سالی که در تورین بودم چیزی که می خواستم را نمی توانستم انجام بدهم.
کریس رونالدو سال گذشته از سوی یک رسانه آلمانی به تعرض جنسی به یک دختر متهم شده بود که جنجال و حاشیه زیادی را برای فوق ستاره پرتغالی یوونتوس بوجود آورد.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar