باشگاه خبرنگاران/ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران پس از خروج از ساختمان باشگاه، حاضر به پاسخگویی به اصحاب رسانه نشد.
حواشی پرسپولیس در روز‌های اخیر بسیار زیاد شده و از سویی دیگر ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به اصحاب رسانه پاسخ نداده تا حواشی این باشگاه زیاد‌تر از قبل شود. به دلیل حضور سروش رفیعی و شایان مصلح در ساختمان باشگاه، اصحاب رسانه به خیابان سئول رفتند تا وضعیت این ۲ بازیکن را پیگیری کنند که ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه از ساختمان خارج شد و زمانیکه خبرنگاران از او سوال می‌کردند، او پاسخ نداد و سوار ماشین شد.
البته عرب در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره خبری که برانکو ۵۰۰ هزار یورو تخفیف داد و نپذیرفت، ابراز بی طلاعی کرد.
لازم به ذکر است، ساعتی پیش برخی رسانه‌ها اعلام کردند که برانکو ایوانکوویچ حاضر بود به پرسپولیس ۵۰۰ هزار یورو تخفیف دهد و تنها ۵۰۰ هزار یورو دیگر را از طلبش بگیرد که عرب به سوال خبرنگاران درباره این موضوع پاسخ نداد و ابراز بی اطلاعی کرد.
سروش رفیعی و شایان مصلح در ساختمان پرسپولیس
خبر دیگر اینکه ساعتی پیش، سروش رفیعی و شایان مصل، هافبک و مدافع پرسپولیس که به دلیل حضور در لیست مازاد، دیگر در تیم سرخپوش پایتخت نمی‌مانند، به ساختمان باشگاه رفتند تا وضعیت خود را تعیین تکلیف کنند. هر ۲ بازیکن از وضعیت موجود ناراضی هستند و هنوز فسخ قرارداد شان را دریافت نکرده اند.
همچنین دقایقی پیش رضا چلنگر، مترجم سابق برانکو هم به ساختمان باشگاه رفت و باید دید آیا حضور وی مربوط به شکایت برانکو یا مطالبات او می‌شود یا خیر؟


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید