ورزش 3/ آلن گریزمان معتقد است سال گذشته پسرش در تمدید قرارداد با اتلتیکو دچار اشتباه شد.
آنتوان گریزمان قرار بود سال گذشته به بارسلونا ملحق شود و با این باشگاه توافق هم کرده بود اما در نهایت قراردادش را با اتلتیکو تمدید کرد تا خشم بارسایی‌ها را موجب شود اما یک سال بعد او تغییر عقیده داد و در یک پیام ویدیویی برای هواداران اتلتیکو خبر از جدایی خود داد.
دو هفته پیش در نهایت انتقال او به بارسا نهایی شد و از این پس گریزمان را با پیراهن بارسا خواهیم دید. پدر او بیش از همه از این انتقال خوشحال است چرا که از مدت ها پیش هوادار بارسلونا است.
آلن گریزمان در مورد انتقال پسرش به بارسا گفت:« وقتی این خبر را به من اطلاع داد، از خوشحالی نمی دانستم چه کار کنم. بارسا بهترین بهترین هاست. از دوران یوهان کرویف من هوادار بارسا هستم و همیشه بهترین ها به این تیم می آیند. بارسا یعنی معنای فوتبال. تیمی که مسی را در اختیار دارد. بهترین بازیکن دنیا و کسی که بیش از خودش به تیم و هم تیمی هایش فکر می کند. بارسا فوق العاده است و نمی توانم حسم را از پیوستن پسرم به این تیم بیان کنم.»
او در ادامه گفت:« خود آنتوان هم می داند که سال گذشته اشتباه کرد. او باید همان موقع به بارسا می رفت. من 200 درصد مطمئن بودم که به بارسلونا می رود و از تصمیم نهایی او شگفت زده شدم. حالا هم از واکنش اتلتیکو ترسی نداریم. عذرخواهی؟ پسرم گفت که در زمین، ارزش هایش را ثابت خواهد کرد.»همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar