ورزش 3/ زلاتان ابراهیموویچ، ستاره لس آنجلس گلکسی در دیدار دربی مقابل لس آنجلس اف سی هت تریک کرد اما اکنون ممکن است به دلیل مصدوم کردن حریف، با محرومیت مواجه شود.
زلاتان که پیش از این دیدار حسابی برای تیم حریف کری خوانده بود، با زدن سه گل در این دیدار کمک کرد تا گلکسی فاصله اش با نزدیک تیم در صدر جدول کنفرانس غرب ام ال اس را به 9 امتیاز افزایش بدهد.
اما ضربه ای که او که با آرنج در نیمه دوم به محمد ال منیر، ستاره لیبیایی حریف زد و باعث مصدومیت شدید او شد، می تواند تبعات سنگینی برای او داشته باشد.
تصاویر تلویزیونی نشان داده که او دو بار موقعیت المنیر را نسبت به خودش سنجید و سپس با آرنج ضربه ای تعمدی به گیجگاه او زد که باعث مصدومیت شدید او شد. این اتفاق چند دقیقه بعد از آن رخ داد که داور خطای المنیر روی جو کورونا، هافبک گلکسی، را بدون جریمه باقی گذاشت.
در پایان بازی، نیمکت نشینان لس آنجلس اف سی به سوی زلاتان حمله ور شدند و این به درگیری لفظی شدید این ستاره سوئدی بازک بدل، مربی دروازه بان های حریف منجر شد.
اکنون کمیته انضباطی ام ال اس در حال بررسی این اتفاق است و با توجه به اینکه زلاتان در گذشته نیز چنین خطاهایی مرتکب شده بود، احتمالا با محرومیت مواجه خواهد شد.او چند ماه قبل به دلیل ضربه زدن تعمدی به شان جانسون، دروازه بان نیویورک سیتی، با محرومیت دو جلسه ای مواجه شده بود.

همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar