آخرین خبر/ کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس از اتهام تجاوز تبرئه شد. دادگاه لاس وگاس در بیانیه ای اعلام کرد که این بازیکن از اتهام تجاوز به کاترین مایورگا، مدل آمریکایی در سال 2009 تبرئه شده است.
به گزارش فوتبالی، تبرئه رونالدو با واکنش های زیادی مواجه شد اما یکی از متفاوت ترین واکنش ها مربوط به الکس مورگان ستاره تیم زنان آمریکا بود. این بازین 30 ساله پیامی در صفحه توئیترش منتشر کرد و نظرش را در مورد تبرئه رونالدو اعلام کرد. او با انتشار خبری در مورد پرونده تجاوز رونالدو، در توئیتر نوشت:"ژورنالیسم (روزنامه نگاری) عالی همین است"
اشاره لکس مورگان به مقاله ای در وبسایت "وایس" است. این مقاله با تیتر "رونالدو، یک نماد برای فساد در ورزش" در اکتبر 2018 نوشته شده است. زمانی که جزئیاتی از پرونده تجاوز رونالدو در رسانه ها منتشر شده بود. در این مقاله نه تنها به پرونده شکایت مایورگا از رونالدو به خاطر تجاوز بلکه به مشکلات دیگری که این بازیکن در طول دوران فوتبالش داشته، اشاره شده است.
در این مقاله به قلم برندا السی و جنیفر دویل نوشته شده است:"رونالدو خودش را به عنوان نماد انسان برتر معرفی می کند. معرفی رونالدو به عنوان یک ابرانسان، هم اشتباهات او را می پوشاند و هم اشتباهات سارقانی که سعی می کنند این بازی را مدیریت کنند."
به نظر می رسد که الکس مورگان در این ماجرا علیه ستاره پرتغالی موضع گرفته باشد چرا که گویا انتظار داشته بازیکن پرتغالی به خاطر نقش داشتن در پرونده تجاوز با برخورد جدی تری مواجه شود اما در نهایت توسط دادگاه تبرئه شده است.
همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در ایتا
https://eitaa.com/joinchat/88211456C878f9966e5
آخرین خبر در بله
https://bale.ai/invite/#/join/MTIwZmMyZT
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar