فارس/ سرمربی تیم تراکتور تبریز گفت: فصل را خوب شروع می‌کنیم و خوب هم به پایان می‌رسانیم.
مصطفی دنیزلی در گفت‌وگو با سی‌ان‌ان ترک، اظهارداشت:هواداران در انتظار قهرمانی هستند.آنها می‌‌خواهند حسی را تجربه کنند که تاکنون سراغ نداشته آند.
وی که جهت آماده‌سازی، شاگردانش را به اردوی ارضروم آورد، افزود:امکانات اینجا کافی بود تا تیم را به شرایط مورد نظر برسانیم.به اینجا آمدیم که برنامه‌های تئوری و عملی را اجرا کنیم و همینطور از شرایط اقامتی خود رضایت داشتیم.
او ادامه داد:به کار خود با انجام تمرینات در روزهای آینده ادامه می‌دهیم.به شهری با بالاترین انتظارات سفر می‌کنیم و من امیدوارم که بتوانیم انتظارات را برآورده سازیم.چون هواداران منتظر اقدام ما هستند.
او تصریح کرد:تراکتور هم اکنون در حال گذری با اهمیت است که از حمایت گسترده هواداران پرشمار برخوردار است.وظیفه نخست ما این خواهد بود که انتظارات را برآورده سازیم.در انتظارات دوستان جدیدی هستیم.تلاش خواهیم کرد 50 تا 60 هزار هوادار را شاد کنیم.تراکتور یکی از پرطرفدارترین تیم‌های جهان است.پس سطح انتظارات غیرقابل وصف است.گاهی این انتظارات زیاد منجر به فشار زیاد به تیم می شود.در حالیکه فوتبال ورزشی است که با حوصله باید پیش ببرید. ورزشی که راحت آغازش می‌کنید اما مهم‌تر این است که خوب به پایان رسانید.ما می‌خواهیم بهترین شروع به کار را داشته باشیم. همینطور به بهترین شکل به پایان ببریم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

بلد
بلد آگهی