خبر ورزشی/ سرپرست تیم پیکان می‌گوید در صورتی که باشگاه استقلال خواهان جذب رزاق پور است باید با باشگاه پیکان مذاکره کند نه به صورت مستقیم با بازیکن.
محمدرضا طهماسبی سرپرست تیم فوتبال پیکان در مورد صحبت‌هایی که برای حضور رزاق پور بازیکن تیم امید در استقلال مطرح می‌شود، بیان کرد: استقلال اگر بازیکن می‌خواهد باید با باشگاه مذاکره کند نه خود بازیکن.
او ادامه داد: ضمن اینکه ما خودمان به این بازیکن نیاز داریم و در صورتی اجازه جدایی به او داده می‌شود که آقای فرکی سرمربی تیم در این رابطه نظر بدهند، چون ایشان مسئول فنی تیم است.
طهماسبی در واکنش به این سوال که آیا آقای فرکی با این انتقال موافق است، توضیح داد: اگر آقای فرکی ایشان را لازم نداشته باشد، باشگاه با استقلال وارد مذاکره می‌شود، ولی این چیزی که می‌دانم نظر ایشان منفی است.
سوال بعدی ما از سرپرست تیم فوتبال پیکان در این رابطه بود که قبلا قول‌هایی برای همکاری جهت انتقال به استقلال به رزاق پور داده شده. طهماسبی در واکنش به این سوال گفت: خب من خودم قبلا به رزاق پور گفته بودم اگر خواستی از تیم جدا شوی به تو کمک می‌کنیم، ولی شما خودتان بهتر می‌دانید، اگر رزاق پور را بدهیم، باید یک بازیکن بگیریم. در این شرایط ما، اما در صورت جدایی رزاق پور با توجه به پر بودن سهمیه لیگ برتری امان، فقط می‌توانیم بازیکن زیر ۲۳ سال و سهمیه امید جذب کنیم که در شرایط فعلی کار بسیار دشواری است، چون بازیکنان با این شرایط سنی تجربه رزاق پور را ندارند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید