رپرتاژ آگهی/قطعا همه شما قبول دارید که دوران مشاغل ثابت و مادام العمر گذشته است. هر روز کارگران و کارمندان زیادی از ادارات اخراج می شوند و لابد به خود می گویید فقط ایران است که شاهد چنین اقتصاد پرنوسانی است! امروزه من و شما دیگر نمی توانیم مثل پدرانمان زندگی کنیم چرا که با پیشرفت جوامع، دنیای کسب و کار تغییرات زیادی کرده و کسب و کار ها با چالش هایی روبرو شده اند. عصر جدید عصر تغییرات پرشتاب و سریع است. رقابت سخت و دشوار شده و افراد می بایست خود را برای هر گونه تغییر متناسب با بازار کسب و کار آماده کنند. همه ی ما دوران مدرسه و دانشگاه را گذرانده ایم و هنوز به دنبال کاری آبرومند می گردیم.
ما به آموزش هایی نیاز داریم که ما را مبتکر و کارآفرین پرورش دهد چرا که کسی که می خواهد وارد بازار کار شود چه دکتر ، چه مهندس و چه هر شغل دیگری اگر بخواهد در بازار کار موفق شود باید قاعده ی بازی را بلد باشد و این قاعده ی بازی چیزی نیست جز مهارت مدیریت یک کسب و کار از ابتدا تا انتها یعنی MBA

اما MBA چیست؟
MBA (مدیریت حرفه ای کسب و کار ) یکی از پرطرفدارترین رشته های حال حاضر دنیاست و افراد با هر تخصص و هر سطح از سواد به آن نیاز دارند.
گذراندن دوره MBA یک سرمایه گذاری شخصی بزرگ و یک تجربه هیجان انگیز به شمار می رود زیرا فرد برای تحول نگرش و تغییر بینش کسب و کار خود ارزش قائل بوده و جویای ارتقاء مهارت و دانش کاربردی در زمینه مدیریت می باشد. همچنین فرد با گذراندن این دوره، اصول و فنون رهبری را نیز آموخته و بدین ترتیب، مهمترین عوامل کلیدی موفقیت را کسب می نماید.
درآمد یک مهندس بدون مدرک MBA ، ماهی 37 دلار و با داشتن مهارت MBA به 137 دلار در ماه رسیده است بنابراین در هر شغلی که باشید ، مهارت MBA درآمد شما را افزایش می دهد.


خبر خوب چیست؟
خبر خوب این است که دانش پژوهان اقدام به برگزاری متفاوت ترین دوره MBAو DBA ایران کرده است تا بتواند این دو دوره را به صورت غیرحضوری و مشابه دوره های mba و دوره DBA در خارج از کشور ، به صورت کاملا کاربردی و نه آکادمیک برگزار کند.
جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا عدد 9 را به شماره 3000601880 ارسال نمایید.
.
گذراندن دوره mba چقدر طول می کشد؟
MBA در تمام مراکز کسب و کاری معتبر دنیا در قالب یک دوره ی 2 ساله برگزار می شود که بین 18 تا 24 ماه می تواند متغیر باشد در حالی که گذراندن دوره mba آن هم اینگونه برای کسی که شاغل است قطعا کار سختی است. به همین دلیل در دوره mba دانش پژوهان ما بهترین ساعات برای یادگیری دوره mba یعنی اوقات فراغت شما را در نظر گرفته ایم. مطالعه سرفصل های دوره mba کاملا انعطاف پذیر و آسان تدارک دیده شده است تا شما با عشق و لذت به مطالعه دروس mba مشغول شوید نه با ترس و استرس! در دوره ی آموزش غیر حضوری MBA دانش پژوهان شما قادرید همزمان درس بخوانید و کار کنید یعنی از مزیت گذراندن دوره در شب ها و آخر هفته و حتی هر زمان که بخواهید استفاده کنید. این دوره 24 ساعته در کنار شماست.

اساتید این دوره چه کسانی هستند؟
آموزش MBA در برترین برند آموزشی کشور توسط کادر اساتید متخصص انجام می شود که در بازار ایران و بین الملل فعالیت دارند و تجربیات موفق خود را در اختیار دانش پذیران قرار می دهند.
از جمله اساتید این دوره:
پرویز درگی ، نیما کیمیایی ، بابک بهبودی ، یحیی علوی ، محمدپیام بهرام پور ، اوژن استوار ، پویا ودایع ، کامران صحت ، مهدی سلیمانی ، احد حیدری ، احمد حلت ، میلاد کوچکیان

دوره mba دانش پژوهان از چه سرفصل هایی تشکیل شده است؟
1.مهارت های فردی
2.مهارت های برندسازی و تبلیغات
مهارت های بازاریابی و فروش
4.مهارت های کارآفرینی
5.مهارت های حرفه ای برای کسب و کارهای مدرن

جهت دریافت مشاوره رایگان همین حالا عدد 9 را به شماره 3000601880 ارسال نمایید.