تسنیم/ در حاشیه یک دیدار فوتبال در کشور هندوراس چهار نفر کشته و تعدادی هم زخمی شدند.
خبرگزاری «آسوشیتد پرس» خبر داد پیش از آغاز دیدار شنبه شب تیم‌های موتاگوا و المپیا در لیگ فوتبال باشگاهی هندوراس، درگیری خونین بین هواداران دو تیم منجر به کشته شدن چهار نفر و زخمی شدن 10 نفر شد. بر اساس گزارش‌های منتشر شده از این بین 7 نفر با سلاح گرم مورد اصابت گلوله قرار گرفته‌اند.
جرقه این درگیری پس از حمله هواداران تیم المپیا به اتوبوس حامل اعضای تیم موتاگوا خورد که در مسیر رفتن به ورزشگاه ملی واقع در پایتخت هندوراس یعنی شهر تگوسیگالپا بود. هواداران تیم المپیا با پرتاب سنگ و اشیای دیگر، شیشه‌های اتوبوس تیم حریف را شکستند که باعث مجروح شدن سه بازیکن تیم موتاگوا به نام‌های امیلیو ایساگویره، روبرتو موریرا و جاناتان روگیه شد.
در نتیجه این اتفاق، پلیس مانع برگزاری بازی شد، اما هواداران دو تیم که از قبل در ورزشگاه بودند دست به آشوب و حمله به یکدیگر زدند و در این بین صدای تیراندازی هم شنیده شد. پلیس در نهایت بااستفاده از گاز اشک‌آور جمعیت حاضر در ورزشگاه را متفرق کرد. ماجرا اما به اینجا ختم نشد و‌ هواداران دو تیم حتی با ورود به بیمارستانی در نزدیکی محل ورزشگاه با یکدیگر درگیر شدند، به طوری که پلیس مجبور شد با تعقیب آنها مانع از درگیری‌های بیشتر شود.
پلیس هندوراس یک هوادار را که سلاح گرم همراه داشته را بازداشت کرده که مظنون به دست داشتن در این درگیری‌ها است. برگزاری این بازی هم به زمان دیگری موکول شده و ورزشگاه ملی هم تا اطلاع ثانوی بسته خواهد بود و بازی در آن برگزار نخواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

فناورد
فناورد آگهی