خبر ورزشی/ امیرحسین فتحی و آندره‌آ استراماچونی به توافق قطعی درباره جذب بازیکنان خارجی دست پیدا کردند.
مربی ایتالیایی اعتقاد داشت باشگاه در زمینه نقل و انتقالات تعلل کرده است. او حتی به خاطر این مسئله و پاره‌ای از مشکلات استقلال را تهدید به استعفا کرد. فتحی هم که دید اوضاع خراب است تلاش کرد مشکلات را حل کند. حالا آخرین خبر حکایت از آن دارد که استراماچونی و مدیرعامل استقلال بر سر جذب بازیکنان خارجی به طور کامل به توافق رسیده‌اند و در واقع همه چیز به عهده سرمربی ایتالیایی افتاده است. استراماچونی پیش از این گفته بود دو بازیکن خارجی دیگر نیاز دارد. او در خط حمله و همین‌طور پست هافبک وسط اعلام نیاز کرده بود. در جلسه اخیری که فتحی و استراماچونی داشتند مدیرعامل آبی‌ها خطاب به مربی او گفت: «ما به شما کاملاً اعتماد داریم و بنابراین هر بازیکنی که بگویید را جذب می‌کنیم. نامش را به باشگاه اعلام کنید و ما هم با او قرارداد امضا خواهیم کرد.»
در واقع فتحی به طور کامل ریش و قیچی را به دست استراماچونی سپرد تا این مربی بازیکنان پیشنهادی خود را به باشگاه معرفی کند و استقلال هم قرارداد ببندد. البته فتحی در صحبت‌هایی که با این مربی داشت، گفت باشگاه از نظر مالی محدودیت‌هایی دارد و نباید بازیکنان مورد نظر او رقم‌های بالایی پیشنهاد بدهند. ظاهراً باشگاه قصد دارد برای یک فصل بین ۳۰۰ تا نهایتاً ۳۵۰ هزار دلار به بازیکنان مورد نظرش پرداخت کند. البته ۳۵۰ هزار دلار هم کم نیست و رقم بالایی به حساب می‌آید.
با توجه به توافق صورت گرفته استراماچونی ظرف روز‌های آینده بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه معرفی می‌کند تا استقلال با آن‌ها قرارداد امضا کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید