ورزش 3/ سرمربی سابق پرسپولیس به انتخابش به عنوان برترین مربی لیگ هجدهم توسط سازمان لیگ واکنش نشان داد.
روز گذشته در مراسم برترین‌ها اکثر جوایز مهم به پرسپولیس رسید. از مرد سال فوتبال ایران و بهترین دروازه‌بان که به علیرضا بیرانوند تعلق گرفت تا بهترین تیم و مدافع سال که سید جلال حسینی آن را دریافت کرد. هم‌چنین برانکو ایوانکوویچ نیز به عنوان بهترین مربی فصل انتخاب شد که در غیاب او جایزه‌اش به کاپیتان پرسپولیس رسید.
حال برانکو در واکنش به این انتخاب می‌گوید: این جوایز یعنی به رسمیت شناختن تلاش های ما برای هواداران و باشگاه بزرگ پرسپولیس است. من هم مثل هر کس دیگری از دریافت جایزه برترین مربی فصل خوشحالم و این برای هر کسی می تواند فوق العاده باشد و البته شاگردان من جزو بهترین ها هستند.
سرمربی سابق پرسپولیس در مورد جایزه مرد سال فوتبال ایران که به علیرضا بیرانوند رسید نیز گفت: او (بیرانوند) سزاوارترین فرد برای این عنوان بود و امیدوارم جایزه اصلی خود را نیز به زودی از ای اف سی دریافت کند و شایسته دریافت جایزه بهترین بازیکن آسیا نیز هست.
برانکو در پایان عنوان کرد: تمامی شاگردان سابقم در پرسپولیس که فصل فوق العاده ای را در کنار آنها داشتم جزو بهترین‌ها هستند و می‌توانستند شانس دریافت جایزه را داشته باشند. از سیدجلال حسینی که رهبر بالقوه تیمم بود تا شجاع و البته نوراللهی و دیگران. برای آنها نیز خوشحالم و بهترین‌ها را باز برای آنها آرزو می‌کنم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید