ورزش 3/ ممکن است در همین روزهای کوتاه باقیمانده از بازار تابستانی، مسوت اوزیل از آرسنال جدا شود.
چند هفته قبل اتفاق عجیبی برای مسوت اوزیل و سئاد کولاسیناچ رخ داد و این دو بازیکن مورد حمله چند ناشناس در لندن قرار گرفتند. به همین دلیل باشگاه آرسنال قادر به استفاده از آنها در هفته اول لیگ برتر نبود و این شرایط اخیرا ادامه یافته است.
هفته گذشته و پیش از دیدار مقابل برنلی، مسوت اوزیل به اردوی توپچی ها بازگشت اما این بار بیماری باعث غیبت او در ترکیب شد. اما دیروز و در جریان شکست برابر لیورپول، مسوت اوزیل هیچ مشکلی برای بازی کردن نداشت اما حتی در لیست بازیکنان آرسنال نیز قرار نگرفت و در لندن باقی ماند.
اونای امری در مورد دلیل غیبت مسوت اوزیل گفت: "ما از بازیکنانی در ترکیب استفاده می کنیم که فکر می کنیم امروز از نظر جسمی در بهترین شرایط ممکن هستند."
طبق ادعای دیلی میل، ستاره آلمان با 350 هزار پوند در هفته، بالاترین دستمزد را در این باشگاه دریافت می کند و دستمزد بالای وی یک مانع بزرگ برای انتقال دائمی اوزیل خواهد بود اما انتقال قرضی در این تابستان کاملا محتمل است. در صورت موافقت آرسنال ممکن است باشگاه هایی از ایتالیا، اسپانیا و احتمالا آلمان برای خرید مسوت اوزیل اقدام کنند. اینترمیلان، دورتموند و والنسیا می توانند مقاصد احتمالی مسوت اوزیل لقب گیرند و با توجه به نیمکت نشینی ها اخیر او، احتمال جدایی این هافبک آلمانی بیشتر از همیشه شده است.
/


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید