باشگاه خبرنگاران/ ۲ باشگاه چلسی و رئال مادرید برای انتقال هافبک تیم ملی فرانسه به توافقاتی دست یافتند.
باشگاه های چلسی انگلیس و رئال مادرید اسپانیا برای انتقال انگولو کانته، هافبک فرانسوی آبی پوشان لندنی به سانتیاگو برنابئو با یک دیگر به توافق رسیدند.
هافبک ۲۸ ساله چلسی می‌توانست در نقل و انتقالات تابستانی همراه با ادن هازارد به رئال مادرید بپیوندد، اما تصمیم گرفت برای یک فصل دیگر در استمفورد بریج بماند. این تصمیم ستاره ملی پوش چلسی برنامه‌های نقل و انتقالاتی زین الدین زیدان که در صدد جذب او بود را بر هم زد.
اما اکنون با اعلام رسانه‌های اسپانیایی، چلسی و رئال مادرید بر سر انتقال این بازیکن با یکدیگر به توافقات خوبی رسیدند. بر اساس این توافق در صورت رسیدن هر گونه پیشنهاد به باشگاه چلسی برای جذب هافبک فرانسوی، به طرف اسپانیایی اطلاع دهد.
چلسی همچنین پذیرفته در صورتی که قصد به فروش رساندن ستاره ۲۸ ساله خود را داشته باشد، این موضوع را به اطلاع رئال مادرید برساند.
از طرف دیگر پاری سن ژرمن هم به جذب انگولو کانته علاقه‌مند است و در نظر دارد این بازیکن را به فرانسه بازگرداند، اما به نظر می‌رسد رئال مادرید شانس بیشتری برای جذب این بازیکن داشته باشد.
با وجود این پیشنهاد‌ها انگولو کانته ضمن ابراز خوشحالی از علاقه زیدان و رئال مادرید به جذب او، اعلام کرده در چلسی راحت است و همچنان قصد دارد در این تیم به کار خود ادامه دهد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

فناورد
فناورد آگهی