تسنیم/ محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فوتبال یک روز خوب دارد و یک روز بد، امروز روز خوب دروازه‌بان‌های ما نبود.
محمدرضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از شکست 4 بر 3 تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: ما پس از اینکه یک مقدار هزینه‌ها در باشگاه انجام شده، توانستیم یکسری بازیکن به تیم اضافه کنیم و بعد از اضافه شدن بازیکنان قطعاً توان‌ تیم‌مان بیشتر خواهد شد.
وی در خصوص اینکه نظری درمورد صحنه پنالتی با او صحبت کرده است، گفت: نه من با نظری اصلاً صحبتی نکرده‌ام.
سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره شرایط دو دروازه‌بان تیمش در بازی برابر سایپا تصریح کرد: ببینید فوتبال یک روز خوب دارد و یک روز بد. متأسفانه امروز روز خوب دروازه‌بان‌های ما نبود. گلرهای بزرگ هم گل بد خورده‌اند. ما باید نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.
مهاجری در پاسخ به این سؤال که تعویض رضایی روحیه او را پایین نمی‌آورد، خاطرنشان کرد: نه، ما نباید می‌گذاشتیم بیشتر از این دروازه‌بان‌مان آسیب ببیند. امروز روز خوب او نبود و نباید می‌گذاشتیم رضایی بیشتر آسیب ببیند.
وی درباره انتخاب مدیر تیم نساجی هم گفت: آقای اسدی به عنوان مدیرعامل انتخاب شده است و مدیر تیم هم ان‌شاءالله در یکی دو روز آینده مشخص می‌شود. این مسائل مشکل ما نیست و روز به روز خدا را شکر مشکلات کمتر می‌شود و ما هم مسائل فنی را پیش می‌بریم.

رزرو آنلاين بليط
ساميار آگهی