ایرنا/ گزارشگر پرسرو صدای این روزهای تلویزیون گفت: مردم به خوبی با خصوصیات رفتاری و اخلاقی من آشنا هستند و درباره صحبت‌هایی که به‌تازگی مطرح شده باید بگویم که این وصله‌ها به من نمی‌چسبد.
علیرضا علیفر اظهار داشت: درباره اشتباهی که در بازی رئال مادرید و لوانته مرتکب شدم توضیحاتی را دادم اما باز هم باید بگویم در آن روز، مسابقه تکواندو جایزه بزرگ پخش می‌شد و تصاویر دیر به دست من رسید.
وی افزود: از اسکای اسپورت که یک سایت معتبر محسبوب می‌شود و در آن امکان ویرایش و تغییرات نیست اطلاعاتی را کسب کردم. اگر شما نیز به این سایت مراجعه کنید متوجه می‌شوید نام شماره ۱۷ این تیم سید جلال حسینی نوشته شده است. در چهار بازی این تیم در لالیگا چنین اتفاقی شکل گرفته است و من این موضوع را اثبات کردم.
گزارشگر تلویزیون خاطرنشان کرد: من اشتباه کردم و این موضوع را کاملا قبول دارم اما وقتی پشت پیراهن بازیکن شماره ۱۷ بازیکن لوانته را دیدم سریع اشتباهم را اصلاح کردم.
علیفر درباره این که حواشی زیادی علیه او شکل گرفته، اعلام کرد: نه تنها از این اتفاقات ناراحت نیستم بلکه خوشحال هم هستم. چون باعث شده در این چند روز اخیر نه‌تنها سایت‌های ایرانی بلکه سایت‌های خارجی نیز به من بپردازند و باعث شهرت و محبوبیت بیشتر من شده است. افرادی ناراحت می‌شوند که گناهی مرتکب شده‌اند نه من که هیچ کاری انجام نداده‌ام.
وی در رابطه با شایعاتی که بعد از اشتباه او مطرح شده است، گفت: این شایعات را افراد بیماری درست می‌کنند و با واقعیت فاصله دارد. مردم همه مرا به‌خوبی می‌شناسند و با خصوصیات رفتاری و اخلاقی من آشنا هستند. سالها است در تلویزیون ایران کار کرده‌ام و سالم بوده‌ام و این وصله‌ها به من نمی‌چسبد.
علیفر ادامه داد: من برای گزارشگری در شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران مشکلی ندارم و این که اعلام شده است اجازه گزارش ندارم فقط برای شبکه ورزش است که اسناد و مدارکی را که لازم بود به مسولان مربوطه ارائه کردم.
وی در پایان گفت: از چند شبکه خارجی پیشنهاد جدی کار دارم که تعدادی از آن‌ها قابل بررسی است و مشغول سبک و سنگین کردن آن‌ها هستم. اطمینان داشته باشید اگر بخواهم کشور دیگری را برای ادامه فعالیت انتخاب کنم به جایی خواهم رفت که قوانین جمهوری اسلامی ایران در آن رعایت شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید