ورزش 3/ مدافع پرسپولیس با شوتی از فاصله ۳۰ متری و با سود بردن از اشتباه گلر جوان نفت آبادان موفق شد گل برتری تیمش را رقم بزند.
کنعانی زادگان که در دیدار برابر نفت آبادان شانس حضور در ترکیب پرسپولیس را به دست آورده، با شوتی از فاصله نزدیک به ۳۰ متری و در حالی که محمد دریس در محاسبه افت توپ دچار اشتباه شده بود، موفق به گلزنی در ترکیب این تیم شد.
مدافع ملی پوش پرسپولیس که اولین تجربه حضورش در ترکیب این تیم را با توجه به برگزاری دربی و فرصتی که کالدرون برای استراحت به سیدجلال حسینی به عنوان رهبر خط دفاعی پرسپولیس داده، به دست آورده، به خوبی از آن سودبرد وبا پیش روی و ضربه ای غافلگیر کننده سد دفاعی نفت را ناکام گذاشت.
کنعانی که به واسطه جدایی از پرسپولیس و حضور در استقلال و صحبت هایی جنجالی علیه این باشگاه، با انتقاداتی از سوی هواداران بعد از پوشیدن پیراهن شماره شش که روزگاری بر تن بزرگان این باشگاه بود، مواجه شده بود، شادی گل خود را به نمایش شماره پیراهنش رو به هواداران اختصاص داد.
یزله بخش بعدی شادی گل این مدافع جنوبی بود که پیش از این نیز با گلزنی برابر استقلال با پیراهن ملوان به حرکتی جنجالی از سوی او تبدیل شده بود و اکنون با گل برای پرسپولیس قصد داشت آن حرکت را تکرار کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید