آخرین خبر/ «دربی را ببر؛ قهرمان نشدی هم نشدی...»
این خواسته همیشگی هواداران دو آتیشه سرخابی از سرمربی‌شان در آستانه دربی‌هاست. دربی آن قدر مهم است که تضمینی برای ثبات سرمربی در تیم محبوب هواداران خواهد بود.

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید

دربی مثل همه دیدارها 3 امتیاز دارد اما دربی سنتی پایتخت همیشه فراتر از 3 امتیاز بوده؛ و اگر بگوییم یک جنگ تمام عیار است بی‌راه نگفته‌ایم.
اما دربی 90 برای دو سرمربی جدید سرخابی مثل یک کابوس است و تفاوت‌هایی خواهد داشت. شکست در این دربی می‌تواند پایان کار آن‌ها و یا بقای‌شان باشد.
استقلال بدون برد به این بازی رسیده و به گفته استراماچونی می‌تواند انگیزه‌ای باشد برای نخستین پیروزی فصل آبی‌ها، اما سرمربی ایتالیایی استقلال به خوبی می‌داند اگر نتواند در این بازی برنده باشد بدون شک با واکنش تند باشگاه استقلال مواجه خواهد شد. او در نشست خبری با این جمله دست مدیران باشگاه را باز گذاشت: «تابع تصمیمات باشگاه هستم.»
از سویی دیگر وضعیت کالدرون نیز بی‌شباهت با سرمربی استقلال نیست. او اگرچه با 6 امتیاز به این بازی رسیده اما هنوز هواداران پرسپولیس نتوانسته‌اند تیمشان را بدون برانکو تصور کنند. شکست می تواند پایه‌های عمارتش در پرسپولیس را سست کند و در نهایت به برکناری ختم شود.
اظهارات این دو مربی در نشست خبری حاکی از این نکته مهم بود که برای دربی 90 هرگز بی‌گدار به آن نخواهند زد و کسب تساوی را تضمینی برای ماندنشان می‌دانند.
به نظر شما شکست، پایان کار این دو سرمربی خواهد بود؟
برای ما کامنت گذاشته و نظرات خود را در این خصوص بگویید و برای دیگران نیز به اشتراک بگذارید...

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید