جام نیوز/ سر مربی استقلال تصمیم دارد در بازی فردا از اصل غافل‌گیری بر اساس تغییرات تاکتیکی برای نتیجه‌گیری در دربی استفاده کند.
تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس فردا نودمین دربی پایتخت را برگزار می‌کنند. استقلال که در سه بازی اخیر توانسته 2 امتیاز دریافت کند سه امتیاز این دیدار می‌تواند در خارج شدن این تیم از شرایط فعلی موثر باشد و برخش شنیده‌ها حاکی از آن دارد که استراماچونی برای این بازی یک نقشه ویژه دارد.
طبق شنیده‌ها استراماچونی برنامه ویژه‌ای برای این بازی دارد و با تغییراتی در سیستم و نحوه استفاده از بازیکنان تیمش مقابل پرسپولیس می‌خواهد از اصل غافلگیری استفاده کند و حتی این احتمال وجود که استقلالی‌ها با تغییر در شرح وظایف برخی از بازیکنان که منجر به تغییراتی در سیستم و نحوه بازی آنها شود مقابل پرسپولیس صف‌آرایی کنند تا سرخ‌پوشان دست آنها را نخوانند. حتی ممکن است یکی دو بازیکن که در سه بازی اول به کار گرفته نشده‌اند در این بازی در ترکیب اولیه قرار بگیرند. بی‌تردید این خبر می‌تواند برای پرسپولیس و کالدرون نگران کننده باشد چرا که تحلیل آنها بروی استفاده استقلال از بازیکنانی است که در این سه بازی حضور داشتند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید