ورزش 3/ منچسترسیتی در 18 دقیقه ابتدایی دیدار مقابل واتفورد پنج بار موفق شد دروازه این تیم را باز کند.
این فصل لیگ برتر برای شاگردان پپ گواردیولا خیلی خوب آغاز نشد و آنها بعد از گذشت تنها پنج هفته حالا پنج امتیاز از رقیب خود برای تکرار قهرمانی یعنی لیورپول عقب هستند، اما آنها امروز مقابل واتفورد در خانه عملکرد غیرقابل تصور ارائه داده و در همان 18 دقیقه اول پنج بار به گل رسیدند.
گل اول در دقیق یک و روی ارسال دی بروین و ضربه تمام کننده داوید سیلوا در دهانه دروازه به ثمر رسید. در دقیقه هفت سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد که سرخیو آگوئرو آن را تبدیل به گل کرد و در دقیقه 11 این ریاض محرز بود که با نواختن یک ضربه ایستگاهی تماشایی موفق به زدن گل سوم شد.
در دقیقه 14 برناردو سیلوا با یک ضربه چکشی مقابل دروازه موفق به گلزنی شد و در دقیقه 18 نیکلاس اوتامندی، مدافع سیتی در مقابل دروازه خالی گل پنجم را به ثمر رساند تا توفان سیتیزن ها تکمیل شود.
هیچ تیمی در تاریخ لیگ برتر به این سرعت به پنج گل در یک بازی نرسیده و شاگردان پپ گواردیولا از این حیث در دیدار امروز مقابل واتفورد تاریخسازی کردند. این عملکرد نشان می دهد علیرغم اختلاف پنج امتیازی با لیورپول، آنها هنوز حریفی جدی برای شاگردان یورگن کلوپ به شمار می آیند و مرسی سایدی ها کار آسانی برای فتح لیگ برتر در ادامه فصل نخواهند داشت.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید