ورزش 3/ هافبک استقلال می‌گوید تیمش ترسی از بازی با پرسپولیس ندارد و بازیکنان این تیم آماده دربی می‌شوند.
آرش رضاوند بازیکنی است که در بازی اول برابر ماشین سازی 90 دقیقه نیمکت‌نشین بود، در بازی دوم برابر فولاد به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و در بازی با نفت مسجدسلیمان در ترکیب اصلی به میدان رفت و نمایش خوبی هم در کنار علی کریمی در پست هافبک دفاعی داشت.
رضاوند در باره تساوی استقلال برابر نفت مسجدسلیمان می‌گوید: شما خودتان دیدید ما برابر نفت مسجدسلیمان بسیار خوب بازی کردیم. اگر پنالتی دیاباته گرفته می‌شد ما دو بر صفر جلو می‌افتادیم و حتما می‌توانستیم گل‌های بیشتری به این تیم بزنیم. شاید اگر آن گل قبول ‌می‌شد ما می‌توانستیم سه یا 4 گل به نفت بزنیم.
او ادامه داد: نفت تیم بسیار سختکوشی است که برابر تراکتور و سپاهان شکست نخورد ولی خودتان دیدید ما چقدر به آنها حمله کردیم و چقدر موقعیت ایجاد کردیم. احساسم این است که به استقلال کم لطفی شده است وگرنه ما تیم خوبی هستیم و می‌توانیم این موضوع را در زمین بازی هم نشان بدهیم.
هافبک استقلال در مورد بازی با پرسپولیس و شرایط این تیم می گوید: بسیار با انگیزه هستیم و می‌دانیم با پیروزی در این بازی می‌توانیم نتایج ضعیف اول فصل استقلال را جبران کنیم و به سمت موفقیت حرکت کنیم. همه بچه‌ها آماده هستند و تلاش می‌کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم.
رضاوند در مورد اینکه خیلی‌ها می گویند استقلال در این بازی از پیش باخته است هم می‌گوید: کسانی که می‌گویند استقلال از پیش باخته است شاید بازی‌های ما را ندیده‌اند. چرا باید از پیش باخته باشیم؟ ما تیم خوبی هستیم و چیزی برای موفقیت کم نداریم، از پرسپولیس نمی‌ترسیم و باید بهترین عملکرد را داشته باشیم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید