تسنیم/ در پایان دیدارهای هفته دوم از مرحله نخست لیگ تکواندو زنان، فرمانیه صدر جدول رده بندی را به خود اختصاص داد.
به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول و دوم از مرحله نخست پانزدهمین دوره لیگ جوانان - بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره شهید عصمت پورانوری با حضور 15 تیم امروز (دوشنبه - 8 مهرماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
تیم‌های اسپریچو، فتح صدر البرز، داتیس یزد، روپایی الکترونیکی keen، شوکا لاوین مریوان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو استان ایلام، هیئت تکواندو استان مرکزی، هیئت تکواندو بهار، هیئت تکواندو جنوب‌شرق، هیئت تکواندو شهرستان اشتهارد، هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد، هیئت تکواندو ورامین، هیئت تکواندو هفتگل در این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
در پایان هفته دوم، تیم فرمانیه با کسب 6 امتیاز و تفاضل 14 صدرنشین شد و تیم لوازم خانگی کن با 6 امتیاز و تفاضل 10 و فتح صدر البرز با 6 امتیاز و تفاضل 10 جایگاه دومی و سومی جدول رده‌بندی را به خود اختصاص دادند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
هفته اول//

تیم روپایی الکترونیکی keen – استراحت
تیم هیئت تکواندو شهرستان اشتهارد 3 – تیم اسپریچو 5
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 7 - شوکا لاوین مریوان یک
تیم هیئت تکواندو هفتگل 3 – تیم هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد 5
تیم هیئت تکواندو استان ایلام 2 – تیم هیئت تکواندو جنوب‌شرق 6
تیم هیئت تکواندو ورامین صفر – تیم فرمانیه 8
تیم لوازم خانگی کن 7 - تیم هیئت تکواندو استان مرکزی یک
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 5 – تیم هیئت تکواندو بهار 3
بهترین‌ها//

بهترین مربی: فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین داور: راضیه خدا بنده لو (همدان)
بهترین بازیکن: سارا احدی نیا (باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین سرپرست: نادیا خوانساری (اسپریچو)
هفته دوم//

تیم هیئت تکواندو هفتگل - استراحت
تیم هیئت تکواندو شهرستان اشتهارد 7 – تیم شوکا لاوین مریوان یک
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 6 – تیم هیئت تکواندو جنوب‌شرق 2
تیم هیئت تکواندو استان ایلام یک – تیم فرمانیه 7
تیم روپایی الکترونیکی keen 5 - تیم هیئت تکواندو استان مرکزی 3
تیم هیئت تکواندو ورامین 3 – تیم هیئت تکواندو بهار 5
تیم لوازم خانگی کن 6 – تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد 2
تیم هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد صفر – تیم اسپریچو 8
بهترین‌ها//
بهترین مربی: فاطمه نورملکی (باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین داور: راضیه خدابنده لو (همدان)
بهترین بازیکن: غزل سلطانی (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: نادیا خوانساری (اسپریچو)


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید