مهر/ سرمربی تیم فتح صدر البرز گفت: سطح فنی خوب رقابتهای لیگ در دو هفته نخست نشان از آن دارد که بانوان تکواندوکار لیگ متفاوتی نسبت به سالهای گذشته شاهد خواهند بود.
فاطمه نورملکی با بیان مطلب فوق افزود: تکواندو بانوان پیشرفت خوبی در یکی دو سال گذشته داشته و حضور متعدد تکواندوکاران فنی و طراز اول در تیم های مختلف باعث شده که لیگ ۹۸ خیلی متفاوت تر و پر بارتر نسبت به سال های اخیر برگزار شود. اغلب تیم ها با انگیزه زیاد برای کسب بهترین عنوان از همین هفته های نخست عزم خود را جزم کرده اند و مطمئن هستم که در ادامه جذابیت های این لیگ افزایش یافته و رقابت نزدیکی را بین تیم های مدعی شاهد خواهیم بود.
بهترین مربی هفته نخست لیگ برتر تکواندو بانوان با اشاره به دیدارهای هفته نخست اظهار داشت: لیگ برتر را با وجود آنکه ۵ تکواندوکار خود را به دلایل مختلف از جمله آسیب دیدگی همراه نداشتیم با دو پیروزی خوب آغاز کردیم. ابتدا تیم «شوکا لاوین مریوان» را با نتیجه ۷ بر ۱ شکست داده و سپس برابر هیات تکواندو جنوب شرقی تهران با نتیجه ۶ بر ۲ پیروز شدیم. ان شاالله بتوانیم در کنار رقابت سالم از لحاظ اخلاق تیمی و شخصیت، نماینده شایسته ای در جمع دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر و همچنین فدراسیون تکواندو باشیم.
وی ادامه داد: هدف و انگیزه ما در این دوره از مسابقات، کسب بهترین نتیجه ممکن در سایه تلاش و کوشش اعضای تیم و به امید خدا سکوی قهرمانی است. خدا را شکر جمع خوب و صمیمی هستیم. این تفکر که هر اندازه تلاش کنید موفق خواهید شد، در تیم جا افتاده و اعضای تیم در تلاش هستند تا موفقیت های این باشگاه را به نام خود ثبت کنند. همه می دانیم که بقا و شخصیت باشگاه در گرو تلاش و زحمت بدست می آید و مطمئن هستم که باشگاه هم قدر تک تک اعضای تیم را می دانند. در سایه نظم، انضباط فردی و تیمی، همچنین رفاقت و صداقت می توانیم به آنچه برای خود به عنوان هدف ترسیم کرده ایم، دست یابیم.
نورملکی در مورد تیم فتح صدر البرز هم گفت: برای اولین بار است که در لیگ جوانان، بزرگسالان با این نام حضور داریم. کار خود را از اسفندماه گذشته با یک برنامه ریزی خوب و هدفمند آغاز کردیم. از همان زمان با اعضای کادر فنی و مدیریت مجموعه برای جذب نفرات مورد نظر خود وارد مذاکره شدیم و موفق شدیم تکواندوکاران خوبی را جذب کنیم.
وی افزود: خوشبختانه مدیریت باشگاه با دید باز و مثبت این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا بتوانیم از ظرفیت های بانوان بهترین استفاده را کنیم از همین رو تقریبا در خرداد ماه شاکله اصلی تیم کامل شد و برای اینکه اردو خوب و پویایی داشته باشیم، نزدیک به یک ماه هست که اعضای تیم در اردوی شبانه روزی هستند، مدیران باشگاه مقدمات کار را فراهم کردند و اعضای تیم در زمان تشکیل اردو در محل تمرینات حضور داشته و دوره آماده سازی را خیلی خوب طی کردیم.
نورملکی در پایان گفت: جا دارد از مربیان این تکواندوکاران و باشگاههایی که در فصل گذشته این بچه‌ها حضور داشتند و همچنین مدیران باشگاه برای تلاش و زحمات فراوان در جهت فراهم سازی امکانات مورد نیاز تشکر و قدردانی داشته باشم. از کادر فنی و مشاورین خودم نیز خیلی سپاسگذارم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید