آخرین خبر/ دیلتا لئوتا مجری سرشناس ایتالیایی است که در روزهای اخیر به خاطر شعار توهین آمیز و ضد زنانه که هواداران ناپولی علیه او داده اند، مورد توجه قرار گرفته است.
به گزارش فوتبالی، مجری 28 ساله ایتالیایی هفته گذشته زمانی مورد توجه قرار گرفت که گروهی از هواداران ناپولی شعارهای عجیبی علیه او در ورزشگاه سن پائولو داده اند. دیلتا در این باره می گوید:" آن شعار یک سوء تفاهم بود. هواداران ناپولی در طول بازی از من حمایت کردند. آنها بعد از برد ناپولی سعی کردند که شوخ طبع باشند و به همین خاطر شعار آنها را نمی توان زیاد جدی گرفت."
لئوتا که مجری شبکه کابلی DAZN است، در مصاحبه با سان اسپورت می گوید که سعی می کند با خنده و شوخی از آن اتفاق یاد کند. این مجری که در سال 2016 قربانی هکرهایی شده که تصاویر شخصی او را در شبکه های اجتماعی پخش کرده بودند، می گوید که هرگز تصور نمی کرده که شعار هواداران ناپولی علیه او در شبکه های اجتماعی بازتاب داشته باشد. او اظهار داشت:"گاهی اوقات تصور می کنم که هر کاری که انجام بدهم، وایرال می شود. از پخش شدن آن ویدئو شگفت زده نشدم اما انظتارش را نداشتم که این داستان این قدر در دنیا بازتاب داشته باشد."
دیلتا لئوتا مجری ایتالیایی
در زمانی که تصاویر شخصی لئوتا لو رفت، ماریو بالوتلی مهاجم فعلی تیم برشیا از او حمایت کرد. لئوتا در این باره می گوید:"از حمایت بالوتلی از آن زمان بسیار خوشحال شدم و از او ممنونم. حس کردم که در آن لحظات تنها نیستم و فهمیدم که مشکل خیلی رایج تر از چیزی است که انتظار داشتم. در آن زمان شکایت رسمی ارائه دادم تا تنها از حریم شخصی خود دفاع کنم بلکه به بقیه زنانی که دچار مشکلی مشابه من شده اند روحیه بدهم.
این مجری که در سال 2018 به شبکه DAZN ایتالیا ملحق شده است، در ادامه گفت:" باعث افتخارم است که در شبکه DAZN با اسطوره های بزرگی مصاحبه کردم. هفته گذشته با ناینگولان در کالیاری مصاحبه کردم و این فرصت را داشتم تا بیشتر با این هافبک بلژیکی آشنا شوم. نیرویش و عشقی که به تیم و زندگی اش داشت، من را تحت تاثیر قرار داد. به جز بازیکنان بزرگ این فرصت را داشتم تا با موفق ترین مربیان نظیر ژوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی صحبت کنم. ما به کارلو یک دفترچه دادیم و از او خواستیم تا آرزوهایش برای فصل 19-2018 را بنویسد. هیچ کس جز من آرزوهایش را نخواند اما باید بگویم که هیچ کدام از آنها به حقیقت نپیوست.دوست دارم که بتوانم با بازیکنان خارج از ایتالیا نظیر مسی، راموس، صلاح، کین ، نیمار و اسطوره های فوتبال انگلیس نظیر بکام، شیرر و فرگوسن صحبت کنم."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید