رپرتاژ آگهی/با توجه به آمار ارائه شده توسط مرکز آمار ایران بیش از 25% جوانان بین 15 تا 29 سال کشورمان بیکار هستند. اما با این وجود نکته ی قابل توجه این است که در این میان شغلی وجود دارد که تعداد کارفرمایانی که به دنبال استخدام افراد شاغل در آن حرفه هستند بسیار بیشتر از متقاضیان کار آن شغل است! شغلی بسیار پر طرفدار که در اکثر سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی مانند بانک ها، صدا و سیما، وزارت ارشاد، آموزش و پرورش، مراکز آموزشی، دفاتر مطبوعاتی و شرکت های تبلیغاتی و .... آماده ی استخدام متقاضیان آن هستند.
پس چگونه است که تعداد متقاضیان این شغل بسیار کم است؟ اصلا آنها کیستند؟ آیا میدانید؟
بله درست است، آنها گرافیست ها هستند!!
اما چرا گرافیست ها تمایلی به استخدام در سازمان ها و شرکت ها ندارند؟ البته اشتباه نکنید! نه همه‌‌ی گرافیست ها! فقط گرافیست های حرفه ای حاضر به استخدام شدن نمی شوند، وگرنه اکثر گرافیست ها با حقوق حداقل 5 میلیون در ماه به راحتی حاضر به همکاری با سازمان ها و شرکت ها هستند.

بر اساس تعرفه های انجمن صنفی طراحان ایران که در عکس های زیر به برخی از این تعرفه ها اشاره شده است یک طراح حرفه ای می تواند در ماه حداقل بین 15 تا 30 میلیون تومان درآمد داشته باشد. اما چگونه؟ در ادامه خواهیم گفت.

قطعا میدانید وقتی طراح حرفه ای شدید دیگر این شما نیستید که به دنبال کار میگردید، بلکه این کارفرمایان هستند که به دنبال شما میگردند تا پروژه های خود را به شما بسپارند. فرض کنید که در ماه فقط 5 پروژه قبول کنید:
1. طراحی پوستر (حدود 5 میلیون تومان)
2. طراحی یونیفرم کلی انواع لیبل و برچسب (حدود 5 میلیون تومان)
3. طراحی گرافیک تابلوی سر در فروشگاه ها (حدود 5 میلیون تومان)
4. طراحی تقویم دیواری فصلی (حدود 4 میلیون تومان)
5. طراحی تقویم دیواری ماهیانه (حدود 6 میلیون تومان)
با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که تنها با همین 5 پروژه در ماه می توانید 25 میلیون تومان درآمد داشته باشید. جالب تر اینکه انجام این 5 پروژه نهایتا 15 الی 20 روز زمان میبرد.
حال فرض کنید در ماه فقط یک پروژه برای طراحی یک قلم متن (29 میلیون تومان) یا طراحی خانواده ی کامل حروف (46 میلیون تومان) دریافت کنید!!
اما همه ی این ها "اما و اگر" است و تا زمانی که شما نتوانید طراح حرفه ای و کار بلدی شوید تنها میتوانید با حقوق تقریبا 5 میلیون تومان استخدام شرکت ها شوید.
حال اگر بخواهیم این حرفه‌ی پول ساز رو به صورت اصولی و از صفر شروع کنیم باید چکار کنیم؟
باید 5 مهارت اصلی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم را یاد بگیرید:

1.آموزش سریع مخصوص بازار کار
2.آموزش حرفه‌ای فتوشاپ
3.آموزش کامل نرم افزار کارل‌دراو
4.دوره جامع طراحی با ایلاسترتور
5.آموزش عکاسی مقدماتی و پیشرفته

در این راستا ما اقدام به تولید پکیج آموزشی گرافیک از صفر تا درآمد به صورت کاملا حرفه ای و منطبق بر بازار کار کرده کرده ایم تا همه ی افراد در هر سن و در هر جای ایران بتوانند از برترین اساتید کشور و به روزترین سرفصل ها استفاده نمایند. کسانی که تا فردا ثبت نام کنند می توانند از تخفیف ویژه کاربران آخرین خبر استفاده نمایند و گواهینامه‌ی حضور فنی حرفه ای نیز دریافت کنند.

جهت استفاده از مشاوره‌ی رایگان متخصصان این حوزه همین حالا عدد 13 را به شماره 10008785 ارسال کنید.
/


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید