ورزش 3/ تیته، سرمربی تیم ملی برزیل تاکید کرد نیمار پیش از بازی با نیجریه مصدوم نبوده است.
کابوس برای ستاره 27 ساله و برزیلی تکرار شد و نیمار امروز و در جریان دیدار دوستانه سلسائو مقابل نیجریه در همان دقایق ابتدایی مصدوم شد و جای خود را به فیلیپ کوتینیو داد. مشخص نیست زمان دوری نیمار از میادین چقدر خواهد بود، اما اشک های این بازیکن روی نیمکت خبر از وخامت اوضاع می داد و حالا تیته مدعی شد نیمار قبل از آغاز بازی هیچ مشکلی نداشته است.
تیته گفت: "نیمار پیش از آغاز بازی برابر نیجریه به هیچ وجه در معرض مصدومیت قرار نداشت. اگر من نسبت به سلامت نیمار شک داشته و به وی بازی داده باشم، این دیگر از این بی مسئولیتی و بی کفایت از من خواهد بود و اگر چنین اتفاقی می افتاد من از سوی سرمربی و رئیس باشگاه پاری سن ژرمن مورد شکایت قرار می گرفتم."
تیته همچنین در مورد تساوی امروز شاگردانش برابر نیجریه گفت: "این نتیجه کافی نبود. از نظر کسب نتایج، تیم برزیل همیشه می خواهد پیروز شود و به دنبال غلبه بر رقبا است. اما به ویژه در نیمه دوم ، عملکرد بسیار خوبی داشتیم و ما صاحب توپ بوده و با خلاقیت بازی می کردیم. البته اختیار داشتن توپ بدون خلاقیت کافی نیست، اما ما اینگونه بازی کردیم و این سبک برای رسیدن به گل کافی نیست."


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید