ورزش 3/ حسین مهربان ستاره اول تیم یحیی در ورزشگاه امام رضا(ع) بود و توانست گل سه امتیاز و فوق العاده حساسی برای تیمش روی یک حرکت زیبا به ثمر برساند.
در روزی که یحیی ترکیب‌اش را نسبت به تقابل با سایپا دستخوش تغییر کرده بود و خواست با استراتژی نو از تیم ناخوش احوال کمالوند میزبانی کند، تغییر یحیی گلبانگ پیروزی را به صدا در آورد؛ سرمربی جوان مشهدی‌ها تصمیم گرفت یونس شاکری نفر اول و معمولا ثابت خط حمله خود را نیمکت نشین کند به جای او حسین مهربان جوان و سرعتی را به میدان بفرستد تا در مصاف با پارس، زوج روح الله باقری باشد.
مهربان و باقری از ابتدای بازی سعی کردند تا با تحرکات خود دفاع پارس را مستاصل و خسته کنند، دفاعی که امروز آمده بود تا از مشهد برای پارس یک امتیاز را به جنوب سوغات ببرد؛ زوج مهربان - باقری نتوانست خط دفاع محکم پارس را فرو بریزد و یحیی تصمیم گرفت شاکری را به جای باقری به میدان بفرستد و رفیعی را هم به عنوان پلی میکر و تغذیه کننده خط آتش به کمک قاسمی نژاد بیاورد.
ابتکار تازه‌ای که تا حدودی پاسخ داد اما جانشین باقری هم برگ برنده یحیی نبود؛ مهربان روی یک حرکت تیمی زیبا و با فریب مدافع مقابل خود صاحب توپ شد و توانست ضربه زیبایی به کنج دروازه دخسوس بفرستد تا او تنها با چشم‌های خود تماشاگر عبور توپ از خط دروازه باشد.
مهربان جوان با گلزنی خود توانست هم اعتماد دوباره یحیی را به خود به خوبی پاسخ دهد، هم با دو گل بهترین گلزن فصل شهر خودرویی‌ها تا به اینجا تلقی شود و هم در حضور روح الله باقری و یونس شاکری که سابقه بازی برای سرخابی های پایتخت را نیز دارند، خودی نشان بدهد و یک گل سه امتیازی و حساس برای تیمش در مشهد رقم بزند تا حالا شهر خودرو همسایه سپاهان صدرنشین باشد و مهربان امید اول یحیی برای فتح دروازه گل گهر و پرواز به سوی صدر.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید