خبر ورزشی/ ستاره ۱۷ میلیون پوندی بعد از هفته‌ها نیمکت‌نشینی به فهرست بازیکنان دعوت شده برای تقابل با شیاطین‌سرخ اولدترافورد برمی گردد.
هفته دوازدهم لیگ برتر انگلیس در حالی فردا پیگیری می شود که در یکی از حساس ترین بازی‌های هفته، شیاطین سرخ اولدترافورد میزبان برایتون خواهند بود. این بازی از آن جهت حائز اهمیت است که سه امتیاز می‌تواند جایگاه دو تیم در جدول تا قبل از وقفه دو هفته‌ای به خاطر بازی‌های ملی را تغییر دهد.
در شرایطی که علیرضا جهانبخش در فصل جاری با ورود گراهام پاتر سرمربی جدید به اردوی برایتون هنوز یک دقیقه هم در لیگ برتر به میدان نرفته است تا سکونشینی‌های متوالی این خرید گران قیمت و ۱۷ میلیون پوندی شایعات جدایی او در زمستان را نقل محافل رسانه‌ای کند. سایت ۹۰MIN در گزارش‌های حاشیه‌ای خود از تقابل برایتون با شیاطین‌سرخ از بازگشت ستاره ایرانی به فهرست ۱۸ نفره گراهام پاتر برای سفر به تئاتر رویاها خبر داد.
جهانبخش که امیدوار بود بعد از یک اردو غیبت دوباره به تیم ملی دعوت شود بعد از طولانی شدن غیبتش در ایران بنا به ادعای سایت انگلیسی با هم تیمی هایش راهی منچستر و ورزشگاه زیبای اولدترافورد می شود تا یکی از سه مهاجم در دسترس گراهام پاتر برای تقابل با سرخ‌های اولدترافورد باشد، اتفاقی که می‌تواند کابوس سکونشینی او در انگلیس را پایان بدهد.
دیدار دو تیم عصر فردا یکشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه اولدترافورد آغاز می‌شود. علیرضا در فصل جاری تنها یک بار آن هم در جام اتحادیه در ترکیب برایتون به میدان رفت و در لیگ برتر به غیر از یکی دو بازی که در فهرست بود هنوز فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید