خبر ورزشی/ بعد از آنکه حرف‌های مسعود تابش در مورد ۵۰ میلیارد تومان آپشن روی قرارداد بازیکنان پرسپولیس منتشر شد، واکنش شدیدی از سوی هواداران این باشگاه تهرانی را در پی داشت.
طرفداران پرسپولیس که نسبت به حرف‌های تابش به شدت عصبانی و شاکی هستند، با پست‌های طعنه‌آمیز در فضای مجازی، نسبت به این ادعا واکنش نشان دادند.
آن‌ها اعتقاد دارند اگر قیمت قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا باشد، قطعاً قرارداد سپاهانی‌ها هم بسیار بالاست. برخی طرفداران تیم نوشته بودند فقط قرارداد سه بازیکن خارجی سپاهان یعنی کی‌روش استنلی، ولادیمیر کومان و جورج ولژیانی از کل بودجه باشگاه پرسپولیس هم بیشتر است! جدای از آن، بازیکنانی، چون علی قربانی، سجاد شهباززاده، سیدمحمد حسینی، پیام نیازمند، عزت پورقاز، سعید آقایی، محمد ایرانپوریان، امید نورافکن، مهدی کیانی، شایان مصلح، محسن مسلمان، مرتضی منصوری و... مجانی به سپاهان نرفتند زیرا پیشنهادات بهتری هم داشتند، اما تیم اصفهانی را به خاطر پول انتخاب کردند!
البته برخی از طرفداران پرسپولیس که تندروتر به نظر می‌رسیدند، از شایعات ابتدای فصل و هنگام نقل و انتقالات وام گرفته و نوشتند که اخبار و مسائل زیادی در آن زمان مطرح بود مثل پیشنهاد بالا به یکسری از بازیکنان از سوی باشگاه‌های دیگر که مورد قبول قرار نگرفت و این بازیکنان به سپاهان پیوستند در حالی که می‌توانستند با رقمی عجیب، به باشگاه دیگری بروند. همین موضوع، بهانه‌ای بود تا بگویند که سپاهان با ارقام باورنکردنی و نجومی به دنبال تمدید قراردادشان بود ولی به خواسته اش نرسید!
به هر حال حرف‌های تابش زمینه‌ساز یک جنجال بزرگ در فضای مجازی بود و در روز‌هایی که لیگ ایران تعطیل شده، این جنجال می‌تواند توسط مدیران دو باشگاه به خوبی مدیریت شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید