مهر/ رقابتهای لیگ برتر تکواندو بانوان درحالی پیگیری می‌شود که در مهمترین دیدار تیم‌های اول و دوم جدول به مصاف هم می‌روند.
بعد از نزدیک به ۴۰ روز وقفه، لیگ برتر تکواندو بانوان باشگاههای کشور روز جمعه هشتم آذرماه در خانه تکواندو پیگیری می شود و تیم‌های حاضر در این مسابقات برای برگزاری بازیهای دو هفته پنجم و ششم خود به روی «شی هاپ چانگ» می روند.
لیگ ۱۵ تیمی بانوان با حضور همه سرمایه این بخش با شرایط فنی بهتری نسبت به مردان برگزار می شود و جذابیت های بالایی دارد.
در مهمترین بازی «کن» و فتح صدرالبرز، تیم های اول و دوم جدول برابر هم صف آرایی می کنند. دو تیمی که با در اختیار داشتن بیشترین ملی پوش داعیه قهرمانی دارند. این مبارزه را باید حنگ ستارگان بانوان تکواندوکار نامید. کن برای دفاع از عنوان قهرمانی خود فرشته خزایی، هرا و نگار اسماعیلی، زهرا و الهه شیدایی، شاپرک نجفی، تینا مدانلو و کیمیا علیزاده را در ترکیب قرار داده است.
آن سوی میدان نیز فتح صدرالبرز تیم تازه وارد لیگ قرار دارد. تیمی که با در اختیار داشتن ملی پوشانی چون حدیثه اماره، طیبه پارسا، بیتا صنعتی، دنیا ساعدی، کیما همتی، ساغراحدی نیا، زهرا پوراسماعیل، سودابه پورصادقی برای رسیدن به صدر جدول باید از سد مدافع عنوان عبور کند. فاطمه نورملکی سرمربی فتح البرز برای این دیدار مهسا کیادلیری و ملیکا میرحسینی را نیز به ترکیب خود اضافه کرده و با دست باز تیم خود را ارنج خواهد کرد.
در دیگر بازی مهم این هفته دو داتیس یزد و استریچو برابر هم قرار می گیرند. دو تیمی ۹ امتیازی جدول که نفرات خوبی در ترکیب دارند و از وقفه ایجاد شده در لیگ بهترین بهره را برده و با آمادگی بالا به میدان می آیند.
تا پایان هفته چهارم، تیم لوازم خانگی کن با ۱۲ امتیاز و تفاضل ۲۶ صدرنشین شد، فتح صدر البرز با ۱۲ امتیاز و تفاضل ۲۰ در رده دوم جدول قرار گرفتند و دانشگاه آزاد اسلامی با ۹ امتیاز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد. سه تیم استریچو، فرمانیه و داتیس نیز با ۹ امتیاز در تعقیب صدرنشینان قرار دارند.
برنامه کامل بازیهای هفته پنجم:
* باشگاه فتح صدر البرز – لوازم خانگی کن
* هیات تکواندو هفتگل – هیات تکواندو ورامین
* هیات تکواندو استان ایلام – روپایی الکترونیکی keen
* باشگاه ورزشی داتیس یزد – اسپریچو
* هیات تکواندو بهار – شوکا لاوین مریوان
* هیات تکواندو استان مرکزی – هیات تکواندو شهرستان نظرآباد
* فرمانیه – هیات تکواندو جنوب‌شرق
برنامه کامل بازیهای هفته ششم:
* دانشگاه آزاداسلامی – فرمانیه
* باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) – روپایی الکترونیکی keen
* هیات تکواندو هفتگل – هیات تکواندو استان ایلام
* هیات تکواندو ورامین – اسپریچو
* لوازم خانگی کن - شوکا لاوین مریوان
* داتیس یزد - هیات تکواندو شهرستان نظرآباد
* هیات تکواندو بهار - هیات تکواندو جنوب‌شرق

ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید