نود/ کسب 6 امتیاز از دو بازی باقی‌مانده به معنی صدرنشینی احتمالی شاگردان کالدرون در پایان نیم‌فصل خواهد بود.
به گزارش وب‌سایت نود، پرسپولیس بعد از برد مقابل گل‌گهرسیرجان با با سپاهان هم امتیاز شد و در رده سوم قرار گرفت. حالا پرسپولیس با برد در بازی عقب‌افتاده‌اش و همچنین بازی باقی‌مانده شانس رسیدن به صدر جدول را هم دارد.
شاگردان کالدرون اما چطور با باخت یا مساوی در بازی‌های مهم و همچنین نمایش نه‌چندان دلچسب در این فصل این مسیر را طی کردند؟ رمزموفقیت سرخپوشان تهرانی در تیم‌های نیمه دوم جدولی است. کالدرون در این هفته‌ها نشان داده که متخصص بردن در بازی‌های کوچک است و تیم‌های دورقمی را تحت هر شرایطی در خانه یا خارج از خانه شکست می‌دهد. آنها مقابل ذوب‌آهن، پیکان، پارس جنوبی، گل‌گهر و شاهین تمام امتیازات را تمام و کمال به دست آورده‌اند و حتی یک امتیاز هم از دست نداده‌اند. بردن تیم‌های پایین جدولی، یکی از مهمترین خصوصیات یک تیم برای قهرمانی است.
خبر خوب برای کالدرون و هواداران پرسپولیس این است که پرسپولیس تا پایان نیم فصل با نساجی و سایپا بازی دارد. تیم‌هایی که آنها هم رتبه‌شان در جدول دورقمی است و می‌توانند حریفان خوبی برای پرسپولیس باشند. در صورتی که کالدرون مقابل آنها ترک عادت نکند و 6 امتیاز کامل را بدست بیاورد با 31 امتیاز یا قهرمان نیم فصل می‌شود، یا در بدترین حالت هم امتیاز با سپاهان در رده دوم قرار می‌گیرد. سرمربی آرژانتینی بعد از روزهای پرفراز و نشیب ابتدای فصل، می‌تواند به همراه شاگردانش یک پایان خوب در انتهای نیم‌فصل را تجربه کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید