بازار/در دنیای امروزی شما اگر کارآفرین و یا جزو صاحبین مشاغل باشید، باید بیشتر وقت خود را برای کسب و کار خود بگذارنید چرا که فضا به شدت رقابتی است و اگر بخواهید با سرعت کم‌تر به کارتان ادامه دهید، رقبا از شما پیشی می‌گیرند.
از سوی دیگر همه می‌دانند که فروش خودرو به‌روش سنتی زمان بسیار زیادی را می‌خواهد که این موضوع برای عزیزانی که تمامی وقت‌شان را فدای کسب و کار خود می‌کنند بسیار ناخوشایند است؛ زیرا می‌توانند از زمان خود به شکل بهتری استفاده کنند.
در ادامه با ما همراه باشید تا ابتدا به چالش‌های موجود در فروش خودرو و نهایتا به معرفی نوین‌ترین روش فروش خودرو در ایران بپردازیم.

چالش‌های زمان‌بر در فروش خودرو
• پاسخ به تماس‌های متعدد
کافیست فقط یک بار خودروی خود را در سایت‌های آگهی بگذارید؛ حتی اگر ذکر کرده باشید که در چه ساعتی با شما تماس گرفته شود، مسئله قابل احترامی برای بسیاری نخواهد بود و بعضی از افراد وقت و بی‌وقت مزاحم کسب و کار شما می‌شوند و اغلب هم خریدار واقعی نیستند.
• پیدا کردن مشتری منصف
اکثر صاحبین کسب و کارها یا افراد پرمشغله دارای خودروهایی لوکس هستند؛ از طرفی پیدا کردن مشتری برای خودروی لوکس کار آسانی نیست. این افراد نمی‌توانند زمان زیادی را صرف پیدا کردن و چانه زدن با مشتری کنند. متاسفانه افرادی هستند که تا متوجه وقت پر صاحب خودرو می‌شوند، می‌خواهند نهایت استفاده را برده و با کم‌ترین هزینه صاحب خودرو شوند. اگرچه اکثر مواقع مالک زیر بار نمی‌رود اما این پروسه وقت قابل‌توجهی را از فروشنده می‌گیرد.
• بازدیدهای مکرر خودرو
بخش زمانبر دیگر در فرایند فروش خودرو هماهنگی جهت بازدید از خودرو است. کاری که حداقل 1 تا 2 ساعت از زمان فروشنده را خواهد گرفت. از طرفی دیگر طبق آمار بین 3 الی 5 بازدید از خودرو نیاز است تا خریدار نهایی پیدا شود. یک حساب سرانگشتی نشان می‌دهد که چرا صاحبین مشاغل خود را درگیر فرایند زمانبر فروش خودرو نمی‌کنند.


افراد پرمشغله، اینگونه خودروی خود را می‌فروشند
همراه مکانیک، به عنوان اولین و بزرگترین نمایشگاه فروش خودروهای کارشناسی شده چند سالی است که خدمت فروش خودرو را راه‌اندازی کرده است. در این روش که در سراسر دنیا هم به عنوان بهترین روش فروش خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و مورد استقبال بخش قابل‌توجهی از صاحبین مشاغل در ایران نیز قرارگرفته‌است، نیازی به آگهی کردن خودرو در سایت‌های مختلف وجود ندارد، فروشنده به هیچ تماسی از سمت خریدار پاسخ نمی‌دهد، نگرانی بابت تعیین قیمت دقیق خودرو وجود ندارد، خبری از روبرو شدن با دلالان متعدد نیست و ریسک نوشتن قولنامه از بین رفته است. مهم‌تر اینکه همه این موارد به صورت رایگان انجام می‌شود!
برای دریافت این خدمت کافیست وارد سایت همراه مکانیک به آدرس hamrah-mechanic.com/car-sell شوید و ثبت سفارش کنید.
کارشناسان همراه مکانیک با شما تماس می‌گیرند و خودروی شما مورد کارشناسی قرار می‌گیرد. پس از انجام کارشناسی، تمام فرایند فروش خودرو اعم از آگهی کردن، پاسخ دادن به تماس‌ها و هماهنگی جهت بازدید و عقد قولنامه توسط همراه مکانیک انجام می‌شود.