آخرین خبر/ امید عالیشاه اصلا دل خوشی از سرمربی سابق پرسپولیس ندارد.
به گزارش فوتبالی، عالیشاه که در دوران کالدرون در لیست خروج پرسپولیس قرار گرفته بود با تغییراتی که در کادر فنی پرسپولیس صورت گرفت، نهایتا در پرسپولیس ماندنی شد.
روزنامه گل مصاحبه ای از قول عالیشاه منتشر کرده که او در آن گفته ابتدای فصل از کالدرون پرسیده که اگر او را نمی‌خواهد می‌تواند از پرسپولیس برود اما سرمربی وقت پرسپولیس گفته به او احتیاج دارد و فیلم بازیهایش را دیده است.
عالیشاه از صحبتهای کالدرون مبنی بر آنکه او گزینه پنجم یا ششمش برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بوده شدیدا ناراحت شده و قصد داشته جواب صحبتهایش را در یک برنامه تلویزیونی بدهد که مدیرعامل و سرپرست تیم مانع این قضیه شدند.
عالیشاه این موضوع که گفته شده او فقط حاضر به بازی در سمت چپ خط میانی بوده را تکذیب می‌کند:" به خدا این حرف را یکبار هم نزدم. من برای پرسپولیس در همه پستها به جز دروازه بازی کرده‌ام. واقعیت این است که در بازی با نساجی کالدرون به من گفت که ربیع‌خواه سرماخورده و اگر بازی نکند تو می‌توانی هافبک دفاعی باشی؟ گفتم دوست ندارم در این پست بازی کنم اما اگر شما بخواهید و نیاز داشته باشید من بازی می‌کنم. فکر نمی‌کنم این حرف بدی باشد"


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید