باشگاه خبرنگاران/ پیشکسوت استقلال گفت: ۶ سال برای استقلال بازی کردم، اما هیچ وقت به فکر سوء استفاده از نام و اعتبار این تیم نبودم.
محمد نوری، درباره صحبت‌های عبدالرضا موسوی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال علیه خودش اظهار کرد: آقای موسوی! اگر اطلاعات کافی ندارید، باید به شما بگم که بنده ۶ سال سابقه حضور در استقلال دارم. این ۶ سال به‌کنار، اصلا من نیم ساعت در استقلال بازی کردم، اما شما چه کار کردید؟ شما چه کاره هستید؟ اگر حکم دارید نشان دهید تا ما هم ببینیم. آمدید کمک مالی کنید، باید در خفا انجام دهید نه اینکه بابت هر پولی که خرج می‌کنید، رسانه‌ها باخبر شوند که موسوی فلان قدر به استقلال کمک کرد.
پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: آقای موسوی! اگر پول زیادی دارید به فقرا کمک کنید. به استقلال آمدی تا از کنار این باشگاه، خودت را نشان دهی. برای رضای خدا که به استقلال کمک نمی‌کنی، شما هنوز حکمی نگرفته‌اید، اما در حال حاشیه سازی برای تیم هستید.
نوری در پایان گفت: من از خانواده استقلال هستم. ۶ سال از عمر من در این تیم گذشت، اما هیچ وقت به فکر سوء استفاده از نام و اعتبار این تیم نبودم. متاسفانه در حال حاضر بعضی افراد به خاطر داشتن شرایط مالی خوب، می‌خواهند از کنار استقلال سود کنند.
پیش از این محمد نوری اعلام کرده بود موسوی با وجود اینکه هنوز حکمی نگرفته بار‌ها مصاحبه می‌کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید