فارس/ سارا بهمنیار نماینده وزن ۵۰- کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در دومین مبارزه نماینده کشور میزبان را شکست داد.
نخستین روز از مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس در حالی از صبح امروز(جمعه) در ورزشگاه پیردو کوبرین آغاز شده است که سارا بهمنیار نماینده وزن ۵۰- کیلوگرم بانوان کشورمان در دور اول با قرعه استراحت روبرو بود و در نخستین مبارزه نماینده رومانی را پنج بر یک شکست داد و به دور دوم راه یافت.
بهمنیار در دومین مبارزه با شکست نماینده میزبان به نیمه نهایی راه یافت. این دیدار با نتیجه ۷ بر ۲ صوفیا بودریانه را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت.
پیش از این نیز؛ فاطمه صادقی نماینده کاتا بانوان دور نخست باامتیاز ۲۳.۲ به عنوان نفر چهارم راهی دور دوم شد، پس از آن با امتیاز ۲۴.۵۴ به دور سوم صعود کرد و در این مرحله با امتیاز ۲۳.۵۴ از صعود به دور بعد بازماند و از گردونه رقابت ها حذف شد.
در ادامه مسابقات کاتا بانوان، نگین باقری با امتیاز ۲۳.۵۸ از دور اول به عنوان نفر دوم راهی مرحله بعد شد. پس از آن با امتیاز ۲۳.۵۴ به دور سوم رسید وامتیاز ۲۴.۴ از ادامه مسابقات بازماند.
علی مسکینی نماینده وزن ۶۰- کیلوگرم کشورمان در دور اول به مصاف جوانی مارتینز از ونزوئلا رفت و در نهایت این دیدار با نتیجه ۶ بر یک به سود نماینده ونزوئلا به پایان رسید.
در ادامه مبارزات وزن ۶۰- کیلوگرم، پس از اینکه کاراته کا ونزوئلا برابر نماینده سرشناس ازبکستان شکست خورد، مسکینی هم از گردونه رقابت ها حذف شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید