آخرین خبر/  سایت فوتبالی نوشت: کیلور ناواس دروازه بان کاستاریکایی پاریسن ژرمن و همسرش آندره آ سالاس به مناسبت تولد یک سالگی پسرشان تیاگو یک مراسم بسیار شیک برگزار کردند.
در این مراسم مجلل عروسک های فیل، شیر، گوریل، شامپانزه، ببر، زرافه خریده شدند و تعداد زیادی بادکنک آماده شدند. کادوهایی که اقوام به فرزند کیلور ناواس داده شده هم در تصویر دیده می شود.
آندره آ همسر کیلور ناواس در پیامی در اینستاگرام نوشته است:" قرار نیست که فرصت یک ساله شدن هر روز ایجاد شود. به همین خاطر اول از همه از خداوند به خاطر داشتن این بچه های فوق العاده تشکر می کنم. همیشه تلاش کردیم تا به بهترین شکل ارزشها و احترام را به آنها بیاموزیم. از همه افرادی که ما را در این جشن همراهی کردند، تشکر می کنم چرا که در لحظات خاص کنار ما آمده بودند. خداوند به شما خیر بدهد."
کیلور ناواس از سویی پیامی در مورد تولد فرزندش متشکر کرد:" خدا را شاکرم که این خانواده در کنار من هستند. از خداوند ممنونم که به من اجازه می دهد که هر روز بزرگ شدن بچه هایم را ببینم. از عشقم ممنونم که بهترین مادر دنیاست. تیاگو، دوستت دارم، یک سالگی ات مبارک."
این جشن در خانه دروازه بان کاستاریکایی در پی اس جی برگزار شد. ایکاردی و همسرش واندا نیز در این مراسم حضور پیدا کردند. واندا تصویری از مائورو که فرزند ناواس را بغل کرده هم در اینستاگرام منتشر کرده است.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید