آخرین خبر/ روزنامه گل تحلیل جالبی درگیری اینستاگرامی سیدمهدی رحمتی و سیدحسین حسینی داشته. تحلیلی که پرسپولیسی‌ها کاملا آن را قبول دارند.
به نوشته این روزنامه، این داستان- پستهای اینستاگرامی حسینی و رحمتی علیه یکدیگر- لااقل یک نکته مهم را بیش از پیش روشن می‌کند و آن، ارزش‌های منحصربه‌فرد دروازه‌بانی به نام بوژیدار رادوشوویچ است. گلر کروات سرخ‌ها در این چند سال نیمکت‌نشینی محض را تاب آورد و یک کلمه هم اعتراض نکرد. همه می‌دانند که رادو دروازه‌بان ضعیفی نیست و این مساله را هر بار که به میدان رفته به وضوح ثابت کرده است، اما همین آدم با همین توانایی‌ها خیلی ساده و راحت پشت خط بیرانوند می‌نشیند و هر بار که موقعیتی پیش می‌آید، با غرور و افتخار از تماشای بازی بهترین گلر آسیا سخن می‌گوید. جالب است که بیرانوند به خاطر چند بازی ذخیره شدن، راهی ساختمان باشگاه شد تا رضایت‌نامه‌اش را بگیرد، اما حتی این نارفیقی و بی‌معرفتی آشکار هم باعث نشد بوژیدار در رویکردش تغییری ایجاد کند. آخرین بار او در مورد بیرانوند گفته بود: «علیرضا جنتلمن است. همین!»
به ماجرا نگاه رنگی نداشته باشید. خوب است که آدم رفتار درست را ببینید، تحسین کند و از آن الگو بردارد، حتی اگر این مدل صحیح، در اردوگاه رقیب دیرینه باشد و از یک بازیکن غیرایرانی سر بزند. گاردتان را باز کنید و با یک دید منصفانه، دوباره به رفتارهای رادو در طول این سه سال نیم‌نگاهی بیندازید.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید