آخرین خبر/ هافبک سابق رئال مادرید: امباپه می‌تواند جای خالی رونالدو را پر کند
استیو مک منمن معتقد است که کیلیان امباپه می‌تواند با پیوستن به رئال مادرید جای خالی کریستیانو رونالدو را در این تیم پر کند.
به گزارش فوتبالی، شایعات مربوط به پیوستن ستاره پاریسن ژرمن به رئال مادرید همچنان ادامه دارد. مهاجم ۲۰ ساله تیم ملی فرانسه یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال در سال های اخیر بوده و به نظر می رسد که هنوز راه زیادی برای طی کردن در پیش دارد. رئال مادرید نیز بارها علاقه خود به جذب این بازیکن را نشان داده است. 

مک منمن درباره حضور این بازیکن در سانتیاگو برنائو به HorseRacing.net گفت: " فکر میکنم او بتواند تاثیری به اندازه کریستیانو رونالدو در رئال مادرید داشته باشد. فکر می کنم او فوق ستاره جهانی بعدی باشد خصوصا حالا که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به پایان دوران حرفه‌ای خود نزدیک شده اند. نیمار آنطور که همه ما انتظار داشتیم در پاریس خوب نبود. کیلیان امباپه بازیکنی جوان و بسیار بسیار هیجان انگیز است و فکر میکنم شخصیت کافی برای تبدیل شدن به یک فوق ستاره را دارد. رئال مادرید می داند که با جذب او می تواند پولی که برای انتقالش هزینه کرده را برگرداند اما این به عملکردش نیز بستگی دارد. اما رئال باید تمامی شرایط را در نظر بگیرد که اتفاقی که برای منچسترسیتی رخ داد برای آنها تکرار نشود. "


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید