ورزش 3/ منچسترسیتی امشب در دیدار برابر رئال مادرید موفق شد پنالتی خود را تبدیل به گل کند.
سیتیزن ها امشب موفق شدند با کسب پیروزی 1-2 برابر رئال مادرید در برنابئو، گام بلندی در مسیر صعود به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان برداشته و دست به کار بزرگی بزند. گرچه ابتدا این رئال مادرید بود که توسط ایسکو به گل رسید، اما طوفان سیتی در 15 دقیقه پایانی بلای جان کهکشانی ها شد و نماینده انگلیس موفق شد با به ثمر رساندن دو گل، صعود به مرحله بعدی را تا حد زیادی تضمین کند.
اما نکته جالب این دیدار گل دوم سیتی بود. دنی کارواخال در گوشه محوطه مرتکب خطای پنالتی شد و کوین دی بروین پشت توپ قرار گرفت. ستاره بلژیکی سیتی موفق شد با نواختن ضربه ای آرام و دقیق به گوشه سمت راست و بر خلاف جهت تیبو کورتوا، دروازه رئال مادرید را باز کرده و گل برتری بخش تیمش را به ثمر برساند.
چهار پنالتی اخر منچسترسیتی خراب شده و این فصل بازیکنانی چون سرخیو اگوئرو، رحیم استرلینگ، ایلکای گوندوغان و گابریل ژسوس این موقعیت طلایی را خراب کرده بودند. اما کوین دی بروین شاید حساس ترین پنالتی فصل منچسترسیتی را به راحتی و با آرامش تمام تبدیل به گل کرد تا سیتی در بازی رفت به برتری رسیده و تا حد زیادی خیال خود را برای صعود به دور بعدی راحت سازد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید