آخرین خبر/ رویستون درنته، بازیکن سابق رئال مادرید ماجراجویی جدیدی را آغاز کرده و روی به بازیگری آورده است.
این بازیکن در سال‌های 2007 تا 2012 با رئال مادرید قرارداد داشت و در تابستان 2011 هم به اورتون قرض داده شد. دوران حضور او در گودیسون پارک با جنجال‌های پیاپی همراه بود، و اورتون با این که می‌توانست قرارداد او را دائمی کند، تصمیم گرفت که این کار را انجام ندهد.
این بازیکن سابق تیم ملی هلند در سال 2016 و پس از آن که نتوانست باشگاهی پیدا کند بازنشسته شد، اما دو سال بعد از بازنشستگی درآمد و با اسپارتا روتردام قرارداد بست.
او در این دوران با نام Roya2faces به خوانندگی در سبک رپ مشغول شد، و حالا به سراغ شغل دیگری رفته است.
او گفته که قرار است در سریال جنایی موکرو مافیا بازی کند. او پست‌های متعددی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده و نوشته که خوشحال است که این نقش را به او داده‌اند.
این بازیکن 32ساله کلیپی از این سریال منتشر کرده و بر این باور است که طرفداران باید آماده آن باشند که چهره جدیدی از او ببینند: «زمانش رسیده است... پس از سکوتی طولانی، حالا سرانجام اعلام می‌کنم که می‌توانید من را در سریال موکرو مافیا ببینید! من بی‌نهایت ذوق‌زده‌ام و بی‌صبرانه منتظر آنم که تماشاگران را با نقشم سرگرم کنم! من بسیار خوشحالم که به شما این روی دیگر رویستون را نشان دهم، اما امیدوارم که شما هم تا جایی که می‌توانید از این موضوع لذت ببرید.»


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید