آخرین خبر/ در حالی که ایران هنوز تحت تاثیر شیوع کرونا و تعطیلات نوروزی قرار دارد بر خلاف برخی گمانه زنی ها جلسه هیات مدیره استقلال با حضور احمد سعادتمند و کامران منزوی و حجت نظری در محل وزارت ورزش برگزار شد.
به گزارش فوتبالی، در این جلسه نیک بین مدیر کل حوزه وزارتی وزارت ورزش هم حضور داشت تا صورت جلسه تصمیم گیری هیات مدیره سه نفره را به امضای وزیر برساند.
جلسه ای که هنوز منابع رسمی مثل سایت باشگاه استقلال و سایت اطلاع رسانی وزارت ورزش شرح و جزئیاتی از آن منتشر نکرده اند و تنها یک خبرگزاری خبری با مضمون مدیرعاملی سعادتمند منتشر کرده است.
از سوی دیگر به محض اعلام این خبر استعفای خلیل زاده هم رسانه ای شد تا با این حرکت هیات مدیره از نصاب قانونی خارج شود و جلسه از رسمیت بیفتد و بدین ترتیب تصمیمات این جلسه صورت قانونی نداشته باشد.
از سوی دیگر این جلسه در حالی تشکیل شد که پیش از این کامران منزوی هم استعفا کرده بود و تمایلی به ادامه همکاری نداشت و در جلسه عنوان می کند که من استعفا دادم و حتی پرسیده بود دلیل دعوت از او برای چیست؟
ظاهرا برای مشروعیت دادن به انتخاب سعادتمند، حضور منزوی در جلسه لازم بوده تا پس از ۱۵ فروردین فرد یا افراد جایگزین معرفی شوند.
اما اتفاقات جلسه دیروز وقتی جالب تر می شود که اعضای این جلسه اطلاع کامل از عدم حضور خلیل زاده داشته اند. خلیل زاده به دلیل ابتلا به کرونا و لزوم قرنطیه 14 روزه و فوت همسرش روزهای سختی را تجربه می کند و پیش از این از طریق کانال رسمی برای حل بحران مالی باشگاه درخواست حضور عبدالرضا موسوی را داشت تا وزیر با کنار گذاشتن کدورت ها زمینه حضور موسوی و تکمیل شدن ترکیب هیات مدیره را سبب شود. اتفاقی که تا این لحظه نیفتاده است.
خلیل زاده همزمان با فرستادن نامه اول برای وزیر و رسانه ای کردن محتوای نامه، نامه دومی تحت عنوان استعفا در صورت عدم حضور موسوی هم به وزارتخانه فرستاد که این نامه دوم و محتوایش رسانه ای نشد.
حالا باید منتظر ماند و دید عاقبت چالش های مدیریتی در استقلال به کجا و چه نتیجه ای ختم خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید