باشگاه خبرنگاران/ مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: نظر ما ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان به شکل رفت درباره اینکه شنیده می‌شود رقابت‌های لیگ برتر فوتبال پس از اتمام ماه رمضان و از هفته سوم خرداد پیگیری می‌شود، بیان کرد: هنوز هیچ موضوعی درباره ادامه لیگ برتر مشخص نیست و ما همچنان منتظر اعلام نظر ستاد مقابله با کرونا هستیم.
بهروان درباره احتمال مشخص شدن زمان شروع تمرینات تیم‌ها در هفته آینده گفت: تا زمانی که ستاد ملی مقابله با کرونا شرایط را بهتر اعلام نکند، طبق تاکید وزیر ورزش و جوانان هیچ یک از تیم‌های لیگ برتری حق تمرین کردن ندارند. تیم‌هایی هم که شنیده می‌شد تمرینات گروهی را آغاز کرده اند هم این موضوع را تکذیب کردند.
مشاور سازمان لیگ فوتبال ایران درباره فدراسیون فوتبال مخالفت خود را با برگزاری ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان به شکل مجتمع در یک کشور اعلام کرده است، اظهار داشت: نظر جمعی مدیران فدراسیون و سازمان لیگ این است با توجه به اینکه تیم‌های ما در ۲ بازی ابتدایی لیگ قهرمانان مهمان بوده اند، ادامه رقابت‌ها هم به شکل رفت و برگشت برگزار شود تا بتوانیم از حق میزبانی استفاده کنیم، اما با توجه به شرایط ایجاد شده بسیار بعید است AFC با این درخواست موافقت کند. ضمن اینکه بحث کرونا بهانه دیگری است تا کشور‌هایی که می‌خواستند به ایران نیایند، از این فرصت استفاده کرده و حتی به قیمت مجتمع برگزار شدن بازی‌ها در یک کشور، به ایران سفر نکنند.
بهروان در پایان گفت: من هم به دلیل کسالت مدتی است که خودم را در خانه قرنطینه کرده ام و امیدوارم به کرونا مبتلا نشده باشم.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید