میزان/ سابقه دبیرکل فدراسیون فوتبال نشان می‌دهد در دوران حضورش در فوتبال، نگاه رنگی به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس نداشته است.
۲۵ سال پیش، درخشش یک بازیکن جوان با پیراهن خاطره‌انگیز باشگاه پارس خودرو نام او را بر سر زبان‌ها انداخت. جوانی که به مرور تیم‌های بزرگ پایتخت را خواهان خود دید و در مقطع تصمیم‌گیری، با تماس امیر قلعه‌نویی، کاپیتان وقت استقلال روبه‌رو شد که از تمایل کادرفنی آبی‌پوشان به جذب او صحبت می‌کرد.
علیرضا منصوریان که خود شخصا هوادار استقلال بود، موضوع را بلافاصله با باشگاه پارس‌خودرو در میان گذاشت و در حالی‌که پای پیشنهادات مهم دیگری برای وی در میان بود، اما با مساعدت مدیرعامل وقت باشگاه پارس‌خودرو، وی در نهایت به استقلال پیوست تا یکی از مهم‌ترین نقل و انتقالات تاریخ باشگاه استقلال رقم بخورد و به درخشش منصوریان تا سالیان متمادی بیانجامد.
مدیرعامل وقت باشگاه پارس‌خودرو مهدی محمدنبی بود. مدیری باتجربه و دبیرکل فدراسیون که خدماتش به فوتبال ایران قابل وصف بوده و مورد توجه اهالی ورزش است. از این دست بازیکنان که از باشگاه پارس‌خودرو رشد و پیشرفت داشتند، در فوتبال کشورمان به وفور یافت می‌شوند که با حمایت نبی موفق شدند در رقم خوردن دوران طلایی فوتبال کشورمان نقش‌آفرینی کنند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید